Divisjon 5, Gruppe 9

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
1 Juni 2020, 00:25 Spartak Giant 0 - 0 Carqueiranne
1 Juni 2020, 01:25 US Combes 0 - 3 Cussac AF
1 Juni 2020, 06:50 Spartak Giant 4 - 0 US Combes
1 Juni 2020, 07:10 Lorette SC 3 - 0 TEAM angelo
1 Juni 2020, 07:10 Bighead Utd 1 - 0 Persson FC
1 Juni 2020, 08:00 Olympique Bunzac 2 - 0 Olympique Jandun
1 Juni 2020, 08:10 Unienville 1 - 0 Olympique Jandun
1 Juni 2020, 08:20 AC Fantatista 1 - 0 Unienville
1 Juni 2020, 08:45 Olympique Jandun 0 - 1 Lignerolles FC
1 Juni 2020, 10:00 Olympique Jandun 0 - 2 Bighead Utd
1 Juni 2020, 10:00 TEAM angelo 0 - 3 Persson FC
1 Juni 2020, 10:15 Persson FC 2 - 0 Unienville
1 Juni 2020, 10:50 Cussac AF 0 - 3 Spartak Giant
1 Juni 2020, 11:10 Villaboudin AF 1 - 3 Olympique Bunzac
1 Juni 2020, 11:20 Olympique Bunzac 1 - 0 Galax
1 Juni 2020, 12:10 Persson FC 2 - 1 Olympique Bunzac
1 Juni 2020, 12:20 Unienville 0 - 4 Galax
1 Juni 2020, 12:30 Carqueiranne 3 - 1 US Combes
1 Juni 2020, 13:20 Unienville 1 - 2 Lignerolles FC
1 Juni 2020, 13:45 AC Fantatista 3 - 0 Olympique Jandun
1 Juni 2020, 14:25 TEAM angelo 0 - 3 Spartak Giant
1 Juni 2020, 14:45 Villaboudin AF Forhåndsvisning Carqueiranne
1 Juni 2020, 14:55 Lignerolles FC Forhåndsvisning Persson FC
1 Juni 2020, 14:55 Bighead Utd Forhåndsvisning AC Fantatista
1 Juni 2020, 15:10 Galax Forhåndsvisning Bighead Utd
1 Juni 2020, 15:50 Quillan Forhåndsvisning AC Fantatista
1 Juni 2020, 16:20 US Combes Forhåndsvisning Quillan
1 Juni 2020, 17:20 Cussac AF Forhåndsvisning Quillan
1 Juni 2020, 17:55 Carqueiranne Forhåndsvisning Lorette SC
1 Juni 2020, 18:45 TEAM angelo Forhåndsvisning Villaboudin AF
1 Juni 2020, 21:25 Quillan Forhåndsvisning Lignerolles FC
1 Juni 2020, 21:30 Galax Forhåndsvisning TEAM angelo
1 Juni 2020, 21:50 Lorette SC Forhåndsvisning Cussac AF
1 Juni 2020, 23:05 Olympique Bunzac Forhåndsvisning Lorette SC
1 Juni 2020, 23:15 Lignerolles FC Forhåndsvisning AC Fantatista
1 Juni 2020, 23:25 Bighead Utd Forhåndsvisning Villaboudin AF