Divisjon 6, Gruppe 17

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
1 April 2020, 00:40 US Le Cordonnet 1 - 1 Semousies
1 April 2020, 00:50 Trelan 2 - 1 Coisy
1 April 2020, 01:10 Trelan 0 - 4 FC Boisville
1 April 2020, 01:30 Fontinettes 2 - 0 Arcueil
1 April 2020, 02:05 Arcueil Forhåndsvisning AS Beaugrenier
1 April 2020, 02:35 FC Boisville Forhåndsvisning Haut de Vaux
1 April 2020, 02:35 Olympique Ordonnac Forhåndsvisning Helsinge FC Youth squad
1 April 2020, 06:35 US Le Cordonnet Forhåndsvisning Olympique Ordonnac
1 April 2020, 07:35 Semousies Forhåndsvisning Helsinge FC Youth squad
1 April 2020, 08:40 Semousies Forhåndsvisning Trelan
1 April 2020, 08:40 Hougade Forhåndsvisning US Le Cordonnet
1 April 2020, 08:45 Remennecourt FC Forhåndsvisning Olympique Le Corbelon
1 April 2020, 08:55 Helsinge FC Youth squad Forhåndsvisning FC Boisville
1 April 2020, 09:00 FC Lahas Forhåndsvisning Fontinettes
1 April 2020, 11:20 FC Lahas Forhåndsvisning Cessales
1 April 2020, 12:40 Hougade Forhåndsvisning Fontinettes
1 April 2020, 13:30 FC Boisville Forhåndsvisning Semousies
1 April 2020, 14:00 Hougade Forhåndsvisning Haut de Vaux
1 April 2020, 14:40 Haut de Vaux Forhåndsvisning Olympique Ordonnac
1 April 2020, 15:05 FC Boisville Forhåndsvisning US Le Cordonnet
1 April 2020, 15:10 Olympique Ordonnac Forhåndsvisning Trelan
1 April 2020, 15:40 Helsinge FC Youth squad Forhåndsvisning Hougade
1 April 2020, 16:45 Trelan Forhåndsvisning US Le Cordonnet
1 April 2020, 17:35 Coisy Forhåndsvisning Remennecourt FC
1 April 2020, 17:50 Olympique Le Corbelon Forhåndsvisning FC Lahas
1 April 2020, 19:05 Coisy Forhåndsvisning Cessales
1 April 2020, 19:10 Olympique Ordonnac Forhåndsvisning AS Beaugrenier
1 April 2020, 19:35 Olympique Le Corbelon Forhåndsvisning Cessales
1 April 2020, 20:15 AS Beaugrenier Forhåndsvisning Hougade
1 April 2020, 20:20 Arcueil Forhåndsvisning Helsinge FC Youth squad
1 April 2020, 20:25 Semousies Forhåndsvisning Coisy
1 April 2020, 20:30 Cessales Forhåndsvisning Remennecourt FC
1 April 2020, 20:30 Haut de Vaux Forhåndsvisning Arcueil
1 April 2020, 20:55 Fontinettes Forhåndsvisning Remennecourt FC
1 April 2020, 22:30 AS Beaugrenier Forhåndsvisning FC Lahas
1 April 2020, 23:30 Arcueil Forhåndsvisning Olympique Le Corbelon