Divisjon 5, Gruppe 14

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
4 Juli 2020, 00:55 Bobbio 0 - 1 Balenciaga
4 Juli 2020, 01:15 Aluminium FC 2 - 2 Henses Heroes Youth squad
4 Juli 2020, 01:35 Melpignano 1 - 4 Mks Odra
4 Juli 2020, 02:00 Giardini di Gioiosa 1 - 1 Aduriz XI Youth squad
4 Juli 2020, 07:30 Henses Heroes Youth squad 6 - 0 Monte Marenzo
4 Juli 2020, 07:40 Balenciaga 1 - 1 Brusnengo
4 Juli 2020, 07:45 Aduriz XI Youth squad 0 - 1 Aluminium FC
4 Juli 2020, 08:05 Bobbio 2 - 3 Giardini di Gioiosa
4 Juli 2020, 08:25 Mks Odra 2 - 0 Tru Blu FC Youth squad
4 Juli 2020, 08:40 Henses Heroes Youth squad 3 - 0 Giardini di Gioiosa
4 Juli 2020, 08:50 Aluminium FC 3 - 0 Melpignano
4 Juli 2020, 09:25 Loghino Speranza 1 - 2 Balenciaga
4 Juli 2020, 10:05 Loghino Speranza 3 - 0 San Vito dei Normanni
4 Juli 2020, 10:45 Monte Marenzo 0 - 4 Mks Odra
4 Juli 2020, 11:15 Henses Heroes Youth squad 5 - 2 FCV Milano Youth squad
4 Juli 2020, 12:10 Grosse Cantun 0 - 5 Henses Heroes Youth squad
4 Juli 2020, 14:20 Balenciaga Forhåndsvisning San Vito dei Normanni
4 Juli 2020, 15:10 Grosse Cantun Forhåndsvisning Bobbio
4 Juli 2020, 15:30 San Vito dei Normanni Forhåndsvisning Mks Odra
4 Juli 2020, 16:45 Monte Fanovecchio Forhåndsvisning Tru Blu FC Youth squad
4 Juli 2020, 17:00 Loghino Speranza Forhåndsvisning Bobbio
4 Juli 2020, 17:35 Monte Fanovecchio Forhåndsvisning Aluminium FC
4 Juli 2020, 17:35 Balenciaga Forhåndsvisning FCV Milano Youth squad
4 Juli 2020, 18:20 San Vito dei Normanni Forhåndsvisning Tru Blu FC Youth squad
4 Juli 2020, 19:05 Brusnengo Forhåndsvisning Loghino Speranza
4 Juli 2020, 19:15 FCV Milano Youth squad Forhåndsvisning Aduriz XI Youth squad
4 Juli 2020, 20:00 Aduriz XI Youth squad Forhåndsvisning Grosse Cantun
4 Juli 2020, 20:30 Giardini di Gioiosa Forhåndsvisning Monte Fanovecchio
4 Juli 2020, 20:55 Brusnengo Forhåndsvisning Grosse Cantun
4 Juli 2020, 21:05 Bobbio Forhåndsvisning FCV Milano Youth squad
4 Juli 2020, 22:15 Brusnengo Forhåndsvisning San Vito dei Normanni
4 Juli 2020, 22:25 Aduriz XI Youth squad Forhåndsvisning Loghino Speranza
4 Juli 2020, 22:50 Monte Marenzo Forhåndsvisning Monte Fanovecchio
4 Juli 2020, 23:05 FCV Milano Youth squad Forhåndsvisning Brusnengo
4 Juli 2020, 23:10 Melpignano Forhåndsvisning Monte Marenzo
4 Juli 2020, 23:30 Tru Blu FC Youth squad Forhåndsvisning Melpignano