Campeonato Brasileiro Série A

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
21 November 2019, 00:15 Whitehawks 0 - 0 Luftens helte
21 November 2019, 01:05 Whitehawks 1 - 1 Lowestoft Town
21 November 2019, 01:20 Luftens helte 5 - 0 The blue knights
21 November 2019, 01:40 real Lasse 3 - 0 KØLKÆR
21 November 2019, 05:20 Gudenå FC 3 - 1 Whitehawks
21 November 2019, 06:20 Trojka United 0 - 3 Lowestoft Town
21 November 2019, 06:30 Frøsig Fodbold 0 - 2 Whitehawks
21 November 2019, 06:50 Bennets Barske Bisser 1 - 2 TM Ninja Turtles
21 November 2019, 07:50 Bennets Barske Bisser Forhåndsvisning Bergstrand Fc
21 November 2019, 08:40 Trojka United Forhåndsvisning Liverpool United CF
21 November 2019, 08:45 KØLKÆR Forhåndsvisning TM Ninja Turtles
21 November 2019, 08:50 FC Viese Forhåndsvisning Gudenå FC
21 November 2019, 08:55 Rødbederne Forhåndsvisning Bergstrand Fc
21 November 2019, 09:05 Luftens helte Forhåndsvisning Rødbederne
21 November 2019, 09:35 Whitehawks Forhåndsvisning Bergstrand Fc
21 November 2019, 11:10 TM Ninja Turtles Forhåndsvisning real Lasse
21 November 2019, 11:15 The blue knights Forhåndsvisning Gudenå FC
21 November 2019, 11:35 Lowestoft Town Forhåndsvisning FC Viese
21 November 2019, 12:30 real Lasse Forhåndsvisning Luftens helte
21 November 2019, 13:55 Feyenoord Rotterdam Forhåndsvisning Gudenå FC
21 November 2019, 14:00 Trojka United Forhåndsvisning Bennets Barske Bisser
21 November 2019, 14:20 Bennets Barske Bisser Forhåndsvisning real Lasse
21 November 2019, 15:00 Liverpool United CF Forhåndsvisning The blue knights
21 November 2019, 15:25 TM Ninja Turtles Forhåndsvisning Frøsig Fodbold
21 November 2019, 15:35 FC Viese Forhåndsvisning Trojka United
21 November 2019, 15:50 KØLKÆR Forhåndsvisning Feyenoord Rotterdam
21 November 2019, 16:50 Bergstrand Fc Forhåndsvisning FC Viese
21 November 2019, 18:20 Lowestoft Town Forhåndsvisning Frøsig Fodbold
21 November 2019, 21:05 Rødbederne Forhåndsvisning KØLKÆR
21 November 2019, 21:35 Liverpool United CF Forhåndsvisning TM Ninja Turtles
21 November 2019, 21:55 Rødbederne Forhåndsvisning Lowestoft Town
21 November 2019, 22:10 Frøsig Fodbold Forhåndsvisning Trojka United
21 November 2019, 22:25 The blue knights Forhåndsvisning Rødbederne
21 November 2019, 23:10 Feyenoord Rotterdam Forhåndsvisning Bennets Barske Bisser
21 November 2019, 23:10 KØLKÆR Forhåndsvisning Liverpool United CF
21 November 2019, 23:30 FC Viese Forhåndsvisning Feyenoord Rotterdam