The Klubben
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 3 | F | Tåsingefb | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 13 Maj 06:45 |
1 - 4 | F | Danishfcwarriors | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 13 Maj 11:05 |
2 - 1 | F | Real Retired | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 13 Maj 17:00 |
1 - 1 | O | Klodsmajoren FF | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 13 Maj 17:45 |
1 - 2 | F | FC Manchester utd FC | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 14 Maj 07:20 |
3 - 0 | F | Union Brentford | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 14 Maj 08:20 |
0 - 1 | F | FC Prime | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 14 Maj 12:15 |
1 - 1 | O | Ilianna AC | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 14 Maj 13:00 |
0 - 1 | F | New Dragons | Coupe De France, Runda 2 | Cupmatch | Hemmamatch | 14 Maj 17:40 |
0 - 0 | O | Herresenior Otte ØFC | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 14 Maj 22:20 |
2 - 1 | F | MatKroNie | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 15 Maj 00:20 |
Upptakt » | - | Hollensted IF | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 15 Maj 05:25 |
Upptakt » | - | Le Havre Athletic Club | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 15 Maj 07:00 |
Upptakt » | - | Sun Academy | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 15 Maj 22:05 |
Upptakt » | - | Union Brentford | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 16 Maj 08:40 |
Upptakt » | - | Klodsmajoren FF | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 16 Maj 12:35 |
Upptakt » | - | Dame Ndoye | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 16 Maj 14:55 |
Upptakt » | - | FC Manchester utd FC | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 16 Maj 21:05 |
Upptakt » | - | Tokyo | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 16 Maj 23:35 |
Upptakt » | - | Real Retired | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 17 Maj 00:20 |
Upptakt » | - | Danishfcwarriors | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 17 Maj 08:55 |
Upptakt » | - | Tåsingefb | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 17 Maj 14:20 |
Upptakt » | - | Tokyo | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 17 Maj 20:55 |
Upptakt » | - | Le Havre Athletic Club | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 18 Maj 00:50 |
Upptakt » | - | Dame Ndoye | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 18 Maj 10:30 |
Upptakt » | - | Hollensted IF | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 18 Maj 11:05 |
Upptakt » | - | MatKroNie | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 18 Maj 14:10 |
Upptakt » | - | Sun Academy | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 18 Maj 16:10 |
Upptakt » | - | FC Prime | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 19 Maj 01:55 |
Upptakt » | - | Herresenior Otte ØFC | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 19 Maj 09:50 |
Upptakt » | - | Ilianna AC | Division 4, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 19 Maj 12:25 |