Potters
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 1 | V | Griefingdor FC | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 02:05 |
4 - 0 | V | paspådrengenukommerjeg | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 14:40 |
0 - 1 | V | GWR Railway Boys | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 15:45 |
1 - 1 | O | Excel AFC | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 17:30 |
3 - 0 | F | Nameless | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 17:55 |
2 - 4 | F | La Capitale | FA Cup, Runda 1 | Cupmatch | Hemmamatch | 6 Maj 20:40 |
1 - 0 | V | Bedford Ramblers | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 17:45 |
2 - 1 | V | Bedford Wanderers | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 21:15 |
1 - 2 | V | Southend City | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 22:00 |
0 - 3 | V | KF Skenderbeu Korce | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 22:45 |
Upptakt » | - | Momix | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 06:45 |
Upptakt » | - | EJ FC | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 11:25 |
Upptakt » | - | LGC Elite | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 12:10 |
Upptakt » | - | Canterbury City | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 21:00 |
Upptakt » | - | Herrestrup Hangers | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 21:50 |
Upptakt » | - | Bedford Wanderers | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 08:35 |
Upptakt » | - | De blå ulve | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 09:20 |
Upptakt » | - | GWR Railway Boys | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 14:55 |
Upptakt » | - | Griefingdor FC | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 17:20 |
Upptakt » | - | Excel AFC | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 02:15 |
Upptakt » | - | Herrestrup Hangers | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 02:40 |
Upptakt » | - | De blå ulve | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 08:35 |
Upptakt » | - | paspådrengenukommerjeg | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 11:10 |
Upptakt » | - | Nameless | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 14:40 |
Upptakt » | - | Canterbury City | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 01:15 |
Upptakt » | - | EJ FC | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 13:10 |
Upptakt » | - | Momix | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 17:15 |
Upptakt » | - | LGC Elite | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 19:10 |
Upptakt » | - | Southend City | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 07:40 |
Upptakt » | - | Bedford Ramblers | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 11:25 |
Upptakt » | - | KF Skenderbeu Korce | Division 3, Grupp 3 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 13:50 |