Matchprogram
Resultat |
|
Motståndare |
Turnering |
Typ |
|
Tidpunkt |
0 - 1
|
F
|
Aalborg FF Academy |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 05:25 |
4 - 0
|
F
|
Real Los Blancos |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
6 Maj 10:10 |
7 - 0
|
F
|
Kastrup allSTARZ |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
6 Maj 19:10 |
0 - 5
|
F
|
Atletico De Liverpool |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 21:45 |
1 - 0
|
V
|
Oud Veeningen |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 15:10 |
0 - 3
|
F
|
GB De Blå Djævle |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 17:20 |
6 - 0
|
F
|
Kronborg Knights |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 18:30 |
0 - 7
|
F
|
Sjøbjerg United |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 20:45 |
3 - 0
|
F
|
De Norske Løver |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 21:50 |
7 - 0
|
F
|
Abernes paradise |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 00:40 |
3 - 0
|
F
|
Mikkeldensejeaab |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 07:10 |
0 - 3
|
F
|
FC Kölner |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 13:05 |
0 - 5
|
F
|
Team Rødovre |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 19:35 |
8 - 0
|
F
|
Chelseas Dream Team |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 23:05 |
0 - 3
|
F
|
De Norske Løver |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 08:00 |
2 - 0
|
F
|
Aalborg FF Academy |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
9 Maj 09:50 |
8 - 1
|
F
|
Sjøbjerg United |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
9 Maj 15:35 |
0 - 3
|
F
|
Redfarmers |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 19:50 |
0 - 6
|
F
|
Kastrup allSTARZ |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
10 Maj 00:15 |
7 - 0
|
F
|
Atletico De Liverpool |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 06:25 |
0 - 8
|
F
|
Real Los Blancos |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
10 Maj 07:00 |
0 - 6
|
F
|
Chelseas Dream Team |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
10 Maj 14:10 |
9 - 0
|
F
|
Redfarmers |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 17:45 |
7 - 0
|
F
|
FC Kölner |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
11 Maj 01:45 |
0 - 6
|
F
|
Abernes paradise |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 10:10 |
Upptakt »
|
-
|
Mikkeldensejeaab |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 18:45 |
Upptakt »
|
-
|
Team Rødovre |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
11 Maj 19:15 |
Upptakt »
|
-
|
Kronborg Knights |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
12 Maj 01:45 |
Upptakt »
|
-
|
GB De Blå Djævle |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
12 Maj 07:50 |
Upptakt »
|
-
|
Oud Veeningen |
Division 4, Grupp 2 |
Ligamatch |
Bortamatch |
12 Maj 10:05 |