Liverpool United CF

Matchprogram

Resultat   Motståndare Turnering Typ   Tidpunkt
Upptakt » - Favoritterne Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 28/09, 08:05
Upptakt » - NYKUR Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 28/09, 10:10
Upptakt » - Lowestoft Town Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 28/09, 19:50
Upptakt » - Danish street boys Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 28/09, 20:10
Upptakt » - FC Sundbyvest Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 29/09, 00:00
Upptakt » - Stjernekrigerne FS Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 29/09, 05:55
Upptakt » - Yutani FC Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 29/09, 07:00
Upptakt » - Vejlencia Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 29/09, 08:40
Upptakt » - Skillz That Killz Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 29/09, 12:10
Upptakt » - tha help Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 30/09, 00:20
Upptakt » - FC Turbo Ølstykke Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 30/09, 07:50
Upptakt » - Hasselvika IL Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 30/09, 12:10
Upptakt » - FC Aaløse Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 30/09, 17:35
Upptakt » - Vejlencia Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 01/10, 08:25
Upptakt » - AC Cobras Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 01/10, 09:05
Upptakt » - Favoritterne Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 01/10, 10:10
Upptakt » - Gladsaxe BK Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 01/10, 17:05
Upptakt » - Yutani FC Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 01/10, 19:00
Upptakt » - AC Cobras Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 01/10, 22:35
Upptakt » - Danish street boys Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 02/10, 00:20
Upptakt » - NYKUR Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 02/10, 12:10
Upptakt » - Lowestoft Town Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 02/10, 20:40
Upptakt » - tha help Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 03/10, 05:05
Upptakt » - FC Aaløse Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 03/10, 05:30
Upptakt » - Gladsaxe BK Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 03/10, 06:35
Upptakt » - FC Turbo Ølstykke Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 03/10, 10:05
Upptakt » - Hasselvika IL Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 03/10, 20:10
Upptakt » - Stjernekrigerne FS Division 2, Grupp 1 Ligamatch Bortamatch 03/10, 23:55
Upptakt » - FC Sundbyvest Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 04/10, 08:15
Upptakt » - Skillz That Killz Division 2, Grupp 1 Ligamatch Hemmamatch 04/10, 10:50