Everton
Matchprogram
Resultat | Motståndare | Turnering | Typ | Tidpunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | V | Stampes Tropper | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 00:55 |
2 - 1 | F | FC lærke united | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 08:05 |
3 - 0 | F | Jonass team | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 6 Maj 13:10 |
0 - 0 | O | OB Tigers | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 6 Maj 23:20 |
4 - 0 | V | Vejlencia | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 01:05 |
2 - 0 | F | manchester marc | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 02:15 |
1 - 1 | O | Brøndby AIIstars | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 07:50 |
2 - 0 | V | Troppo FC | Copa do Brasil, Runda 2 | Cupmatch | Hemmamatch | 7 Maj 14:30 |
3 - 0 | F | AC Cobras | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 7 Maj 17:55 |
2 - 3 | F | Bangs United | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 7 Maj 22:00 |
1 - 0 | F | Silkerød IF | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 07:15 |
0 - 0 | O | SnitteFC | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 13:20 |
1 - 1 | O | Nordlige Cartoons | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 17:15 |
1 - 1 | O | Fc lutters | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 8 Maj 18:05 |
2 - 0 | V | Pølsefest | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 8 Maj 18:15 |
0 - 1 | F | FC krengerup | Copa do Brasil, Runda 3 | Cupmatch | Hemmamatch | 8 Maj 20:10 |
0 - 0 | O | Bangs United | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 10:00 |
0 - 0 | O | Stampes Tropper | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 9 Maj 11:25 |
1 - 2 | F | March FC | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 12:50 |
0 - 6 | F | AC Cobras | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 9 Maj 20:30 |
2 - 1 | V | Jonass team | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 01:40 |
Upptakt » | - | March FC | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 02:00 |
Upptakt » | - | Fc lutters | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 08:25 |
Upptakt » | - | OB Tigers | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 10 Maj 09:05 |
Upptakt » | - | FC lærke united | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 10 Maj 19:00 |
Upptakt » | - | Pølsefest | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 05:20 |
Upptakt » | - | SnitteFC | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 15:00 |
Upptakt » | - | Silkerød IF | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 11 Maj 16:55 |
Upptakt » | - | Nordlige Cartoons | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 11 Maj 22:40 |
Upptakt » | - | Vejlencia | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Bortamatch | 12 Maj 00:50 |
Upptakt » | - | Brøndby AIIstars | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 02:10 |
Upptakt » | - | manchester marc | Division 2, Grupp 1 | Ligamatch | Hemmamatch | 12 Maj 12:45 |