Fixtures
Select round:
|
Home team |
Result |
Away team |
05-02, 11:15 |
Division 4, Group 4 |
FC Niederpleis |
0 - 3 |
Salfordians |
Division 4, Group 2 |
05-02, 11:30 |
Division 4, Group 1 |
Cleveland Magic |
0 - 1 |
Avengers Asemble |
Division 4, Group 2 |
05-02, 11:50 |
Division 5, Group 10 |
YATE ROCKS F C |
0 - 2 |
TripleA |
Division 5, Group 4 |
05-02, 12:00 |
Division 5, Group 10 |
Tony United |
0 - 1 |
Hoppes |
Division 4, Group 1 |
05-02, 12:20 |
Division 4, Group 2 |
Royal XI |
2 - 1 |
De Brutale |
Division 5, Group 5 |
05-02, 12:30 |
Division 5, Group 7 |
Altyn Asyr FK |
0 - 3 |
Mavericks |
Division 3, Group 4 |
05-02, 12:30 |
Division 4, Group 2 |
Jimihendrix fc |
1 - 0 |
Stoffers klub |
Division 4, Group 1 |
05-02, 13:40 |
Division 3, Group 2 |
Adizero AC |
p1 - 1 |
TheBombers |
Division 4, Group 4 |
05-02, 14:00 |
Division 3, Group 2 |
FC Pladekontrakt |
1 - 0 |
Magikarp GF |
Division 4, Group 2 |
05-02, 14:05 |
Division 4, Group 1 |
DD spiller |
3 - 0 |
Rainbow United |
Division 5, Group 5 |
05-02, 14:20 |
Division 5, Group 1 |
La quim |
2 - 1 |
Fc ranch |
Division 5, Group 10 |
05-02, 14:35 |
Division 4, Group 3 |
ac jokers |
0 - 3 |
Fc ringridderen |
Division 4, Group 4 |
05-02, 14:35 |
Division 4, Group 3 |
Team Pesta |
1 - 0 |
FC BYC |
Division 4, Group 8 |
05-02, 14:45 |
Division 5, Group 1 |
Fc Neko |
1 - 3 |
Forzza FC |
Division 3, Group 2 |
05-02, 15:20 |
Division 5, Group 8 |
Marcelo Bielsa |
4 - 0 |
Ez games |
Division 4, Group 1 |
05-02, 16:10 |
Division 4, Group 4 |
Herefordallstarz jnr |
0 - 2 |
Klodsmajoren FF |
Division 4, Group 3 |
05-02, 16:15 |
Division 4, Group 3 |
Expert Munkebo BK |
2 - 1 |
Faverby FC |
Division 4, Group 4 |
05-02, 16:25 |
Division 4, Group 4 |
Solid Hygge |
1 - 2 |
Barnsley FC |
Division 5, Group 1 |
05-02, 16:35 |
Division 4, Group 5 |
Davidsen FC |
1 - 3 |
Elephant AC |
Division 4, Group 4 |
05-02, 16:50 |
Division 4, Group 1 |
Mongolerne Boldklub |
2 - 3 |
Jesus Cristers |
Division 4, Group 1 |
05-02, 17:05 |
Division 4, Group 2 |
ClippityKlopp FC |
1 - 0 |
Årup |
Division 4, Group 2 |
05-02, 17:30 |
Division 4, Group 2 |
Höttur FC |
3 - 1 |
Real Los Blancos |
Division 4, Group 2 |
05-02, 17:55 |
Division 4, Group 2 |
Dreamworkz FC |
1 - 0 |
Sjøbjerg United |
Division 4, Group 2 |
05-02, 18:15 |
Division 4, Group 2 |
Mathiaschester City |
3 - 1 |
Prime time |
Division 3, Group 2 |
05-02, 18:25 |
Division 4, Group 2 |
S C Braga |
1 - 3 |
Faithless fc |
Division 4, Group 1 |
05-02, 18:25 |
Division 4, Group 8 |
Quatas |
1 - 0 |
Spånaberne |
Division 5, Group 2 |
05-02, 18:40 |
Division 4, Group 8 |
Real Madrid IXL |
3 - 2 |
Arcadian fc |
Division 3, Group 3 |
05-02, 18:45 |
Division 4, Group 3 |
Tåsingefb |
0 - 1 |
FC Lampbrug |
Division 4, Group 3 |
05-02, 19:05 |
Division 3, Group 3 |
Team Hereford |
1 - 0 |
Madden City |
Division 4, Group 3 |
05-02, 19:25 |
Division 4, Group 2 |
AGF Wanderers |
2 - 0 |
Real Manchester madrid |
Division 4, Group 4 |