Spartak Stavre

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 0 T Stjärnorps SK 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 05:30
3 - 2 V Freedom City FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 08:00
4 - 1 V Segerstorp 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/11, 14:15
1 - 4 V AC Montelaro 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 20:55
4 - 0 T Fenerbahce Spor KuIübü 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/11, 23:20
4 - 1 V Gnu Tang Clan 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 08:20
0 - 1 V Hawkshead United 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 19/11, 09:55
5 - 0 V Galleryda 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 16:10
2 - 0 T FC Tanks Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 19/11, 18:15
2 - 0 V IF Elverslösa 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/11, 22:35
0 - 0 U Falleberg ac 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:25
1 - 2 V Team Rolf Er Ren 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I går, 09:55
2 - 0 V OVO United 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 11:35
2 - 3 T Mou Go Home 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 13:00
Optakt » - IF Svärdsund 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I dag, 07:25
Optakt » - Young Lions CF 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:05
Optakt » - IF Elverslösa 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I dag, 13:30
Optakt » - Hawkshead United 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 16:00
Optakt » - FC freddybif Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp I dag, 19:55
Optakt » - Segerstorp 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:35
Optakt » - Stjärnorps SK 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 05:50
Optakt » - AC Montelaro 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/11, 10:25
Optakt » - Freedom City FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 11:20
Optakt » - Young Lions CF 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 22/11, 12:00
Optakt » - OVO United 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 04:15
Optakt » - Falleberg ac 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 07:55
Optakt » - IF Svärdsund 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 18:30
Optakt » - Team Rolf Er Ren 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/11, 20:45
Optakt » - Mou Go Home 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 23/11, 21:40
Optakt » - Fenerbahce Spor KuIübü 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/11, 10:20
Optakt » - Gnu Tang Clan 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 11:55
Optakt » - Galleryda 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 24/11, 13:00