Grimsby Town Mariners

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Arsenal Pwnz 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/05, 00:25
0 - 0 U Chelsea IF 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/05, 07:25
1 - 3 V Skarpe Skævskydere 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 16/05, 14:15
1 - 2 T Leyton Orient FA Cup, Runde 1 Cupkamp Hjemmebanekamp 16/05, 16:25
0 - 3 V Crazy Zebra Ultras 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 16/05, 20:10
2 - 0 T Arsenal The Gunners FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 17/05, 00:30
3 - 0 V Manchester St Marks 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/05, 06:45
1 - 3 V Nunii FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 17/05, 10:30
2 - 1 V Platedorf Warriors 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/05, 14:45
Optakt » - Gellilydan Athletic 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/05, 22:55
Optakt » - Riisgaard United 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/05, 07:30
Optakt » - Donnington 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/05, 11:15
Optakt » - UpTheTics 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 18/05, 17:35
Optakt » - Blue Team 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 18/05, 23:25
Optakt » - Arsenal The Gunners FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/05, 00:40
Optakt » - Real Bobby Dazzlers 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 19/05, 08:55
Optakt » - Not a good FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 19/05, 12:15
Optakt » - Skarpe Skævskydere 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/05, 14:20
Optakt » - Manchester St Marks 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 19/05, 17:20
Optakt » - Crazy Zebra Ultras 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/05, 09:15
Optakt » - Real Bobby Dazzlers 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/05, 09:40
Optakt » - Chelsea IF 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 20/05, 16:50
Optakt » - Arsenal Pwnz 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 20/05, 19:35
Optakt » - Riisgaard United 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/05, 00:15
Optakt » - Not a good FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/05, 01:40
Optakt » - UpTheTics 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 21/05, 14:30
Optakt » - Blue Team 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/05, 16:20
Optakt » - Donnington 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 21/05, 19:35
Optakt » - Platedorf Warriors 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 22/05, 10:45
Optakt » - Nunii FC 4. division, pulje 7 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/05, 13:40
Optakt » - Gellilydan Athletic 4. division, pulje 7 Ligakamp Udebanekamp 22/05, 14:10