Inter Milano
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | FC Vestergaard | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 09:30 |
Optakt » | - | Barca Elite FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 12:00 |
Optakt » | - | Horticultural FC | Newcomers Challenge, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 06/05, 16:10 |
Optakt » | - | Mit FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 17:45 |
Optakt » | - | Magikarp GF | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 18:25 |
Optakt » | - | Brylle Bawlers | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:30 |
Optakt » | - | UGLERNE | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 17:55 |
Optakt » | - | rosenkvist | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 21:05 |
Optakt » | - | Don Dingo | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 22:40 |
Optakt » | - | F C Yakubi | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 23:20 |
Optakt » | - | Naverens FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 00:15 |
Optakt » | - | Team Damhus | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 07:10 |
Optakt » | - | Islev FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 10:25 |
Optakt » | - | Fremad MT | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 13:15 |
Optakt » | - | Mørkets Mestere | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 13:45 |
Optakt » | - | Don Dingo | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 05:15 |
Optakt » | - | MalHavn | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 07:35 |
Optakt » | - | Mit FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 10:45 |
Optakt » | - | Brylle Bawlers | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 21:40 |
Optakt » | - | Islev FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 07:05 |
Optakt » | - | FC Vestergaard | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 11:40 |
Optakt » | - | Magikarp GF | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 17:00 |
Optakt » | - | Barca Elite FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 18:50 |
Optakt » | - | MalHavn | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 23:30 |
Optakt » | - | Fremad MT | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 08:10 |
Optakt » | - | Naverens FC | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 09:25 |
Optakt » | - | Mørkets Mestere | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 11:00 |
Optakt » | - | Team Damhus | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 22:20 |
Optakt » | - | rosenkvist | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 02:10 |
Optakt » | - | F C Yakubi | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 07:00 |
Optakt » | - | UGLERNE | 4. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 10:30 |