AC Boecker
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Optakt » | - | FK Humenne | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 09:30 |
Optakt » | - | Thanning United | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 14:40 |
Optakt » | - | FC Conquer All | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 27/05, 19:00 |
Optakt » | - | Finurligheds drenge | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 27/05, 21:25 |
Optakt » | - | De Håbeløse Seniorer | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 02:50 |
Optakt » | - | RegstrupDrengene BK | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 06:45 |
Optakt » | - | Next Gen FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 08:40 |
Optakt » | - | Blokan | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 28/05, 12:15 |
Optakt » | - | FC Illyria | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 28/05, 19:10 |
Optakt » | - | Rahlff IF | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 09:40 |
Optakt » | - | Australia United FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 12:30 |
Optakt » | - | Hurricane FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/05, 13:40 |
Optakt » | - | Roma KIF | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/05, 23:20 |
Optakt » | - | Kartoffel IF | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 01:20 |
Optakt » | - | Aquila Calcio | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 08:50 |
Optakt » | - | De Håbeløse Seniorer | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/05, 15:25 |
Optakt » | - | RegstrupDrengene BK | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 15:45 |
Optakt » | - | FK Humenne | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/05, 16:00 |
Optakt » | - | Finurligheds drenge | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 00:20 |
Optakt » | - | Thanning United | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 10:00 |
Optakt » | - | FC Conquer All | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 31/05, 16:30 |
Optakt » | - | Kartoffel IF | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 31/05, 19:55 |
Optakt » | - | Rahlff IF | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 07:45 |
Optakt » | - | Aquila Calcio | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 10:05 |
Optakt » | - | Roma KIF | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/06, 11:15 |
Optakt » | - | Hurricane FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 17:30 |
Optakt » | - | Australia United FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/06, 18:35 |
Optakt » | - | Next Gen FC | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 01:30 |
Optakt » | - | FC Illyria | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/06, 01:55 |
Optakt » | - | Blokan | 4. division, pulje 3 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/06, 02:20 |