AC MiIan
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 4 | V | A.C. Alpe Acquanegra | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 02:20 |
Optakt » | - | A.C. Monacizzo | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 05:20 |
Optakt » | - | Corte | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 19:50 |
Optakt » | - | Meet the team | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:05 |
Optakt » | - | The Red Cats | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:55 |
Optakt » | - | Prime time | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 00:25 |
Optakt » | - | Søløverne | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 09:45 |
Optakt » | - | Lomazzo | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 16:15 |
Optakt » | - | FC Klemmpa | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 23:05 |
Optakt » | - | F.C. Flassin | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 12:50 |
Optakt » | - | Tornareccio | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 16:40 |
Optakt » | - | FC Conquer All | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 19:30 |
Optakt » | - | Torsted Boldklub | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 21:50 |
Optakt » | - | Udskifterne FC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 01:55 |
Optakt » | - | A.C. Monacizzo | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 06:35 |
Optakt » | - | Prime time | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 16:25 |
Optakt » | - | A.S.D. Coneas | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 22:00 |
Optakt » | - | Corte | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 23:00 |
Optakt » | - | Meet the team | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 01:50 |
Optakt » | - | A.S.D. Coneas | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 18:10 |
Optakt » | - | A.C. Alpe Acquanegra | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 19:30 |
Optakt » | - | The Red Cats | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 20:50 |
Optakt » | - | F.C. Flassin | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 02:10 |
Optakt » | - | Udskifterne FC | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 07:10 |
Optakt » | - | FC Conquer All | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 07:35 |
Optakt » | - | Torsted Boldklub | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 08:30 |
Optakt » | - | Tornareccio | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 15:40 |
Optakt » | - | FC Klemmpa | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 01:20 |
Optakt » | - | Lomazzo | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 10:05 |
Optakt » | - | Søløverne | 4. division, pulje 4 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 12:45 |