Elephant AC

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 0 T Bobs boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/02, 14:10
3 - 2 V Kongen af Nørrebro 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/02, 16:40
4 - 0 T Old Pretenders 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 22/02, 19:20
2 - 1 V Young Bois 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/02, 22:55
2 - 1 T GG St Mirren 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 00:55
2 - 1 T Tommy C FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 01:55
0 - 0 U Mandys Allstars 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 23/02, 05:15
1 - 1 U Whittall United 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/02, 07:00
0 - 0 U SiXtEeN 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/02, 09:55
1 - 2 V Team Power House 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 01:05
0 - 0 U Borchmeister FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 01:25
2 - 3 T Northern Quarter FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 09:45
8 - 0 V Atletico De CompaQ 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 11:15
1 - 1 U FC Miniracer 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 22:40
2 - 0 T Young Bois 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 08:40
0 - 4 T ferslev oldboys 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 10:10
2 - 0 V Mandys Allstars 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 16:00
1 - 0 T SiXtEeN 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 18:35
1 - 0 V FC Miniracer 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 08:50
3 - 0 T ferslev oldboys 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 11:05
0 - 1 T Bobs boys 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 11:35
3 - 0 V Old Pretenders 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/02, 19:40
0 - 3 V Kongen af Nørrebro 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 26/02, 21:35
Optakt » - Borchmeister FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 27/02, 01:05
Optakt » - Northern Quarter FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 27/02, 09:15
Optakt » - Atletico De CompaQ 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 27/02, 10:20
Optakt » - Team Power House 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/02, 23:40
Optakt » - Whittall United 3. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 07:10
Optakt » - GG St Mirren 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 07:40
Optakt » - Tommy C FC 3. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 08:20