Super Whites

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 0 U DS here we come 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 11:55
1 - 0 V Den Glade Viking 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/07, 14:20
0 - 2 V Angry Birds Allstars 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 19/07, 19:25
0 - 1 T AC Groth 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 19/07, 20:15
1 - 2 T Köpenicker Kickers 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/07, 09:05
0 - 0 U BRABRAND CROBRA 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/07, 17:00
3 - 0 V FC Kong Georg 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/07, 17:15
0 - 1 V MAYLAND UNITED 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/07, 19:25
2 - 1 T El Matador 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 20/07, 20:10
2 - 1 V Kolding i f 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/07, 07:20
1 - 0 V FC Lyonnai 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/07, 18:10
0 - 2 V Højfyn FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/07, 18:45
1 - 2 V Edin Academy 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 21/07, 21:05
2 - 0 T Köpenicker Kickers 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/07, 00:15
1 - 2 V Dybvad Dynamo 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/07, 02:20
2 - 0 V Groesdisciple 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/07, 08:30
1 - 1 U Den Glade Viking 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 22/07, 09:50
1 - 2 T El Matador 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/07, 18:40
0 - 2 V Groesdisciple 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/07, 02:25
1 - 0 V DS here we come 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/07, 09:55
3 - 0 V Angry Birds Allstars 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/07, 13:40
3 - 0 T AC Groth 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 23/07, 14:55
2 - 0 V Edin Academy 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/07, 01:05
Optakt » - Dybvad Dynamo 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/07, 11:35
Optakt » - Kolding i f 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/07, 17:30
Optakt » - Højfyn FC 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/07, 19:10
Optakt » - FC Lyonnai 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 24/07, 21:05
Optakt » - MAYLAND UNITED 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/07, 02:35
Optakt » - BRABRAND CROBRA 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/07, 08:00
Optakt » - FC Kong Georg 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 25/07, 11:05