Fc Blyfer

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
7 - 0 T FCV Slagelse 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 00:50
0 - 5 T Esbjerg fB Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 08:10
4 - 0 T FC VildeHunde 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 11:20
5 - 0 T FC Rasserman Newcomers Challenge, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 25/05, 14:40
3 - 0 T FC Sebs dreng Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 25/05, 16:20
0 - 8 T Pureteq gaming Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/05, 20:35
0 - 4 T Klein 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/05, 06:50
5 - 0 T Ternopil 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 08:25
0 - 4 T Unbeatable BK Turkiye Kupasi, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 26/05, 12:20
0 - 2 T flue fb 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/05, 15:40
5 - 0 T Liverpool Dreamteam 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 21:25
3 - 0 T TenNatFA 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 26/05, 23:00
0 - 7 T Pinar United 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 08:25
0 - 3 T Kindergarten 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 11:00
0 - 7 T Jennumparken 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/05, 18:10
4 - 0 T Sopelboy 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 27/05, 19:15
0 - 4 T FC VildeHunde 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 05:35
2 - 0 T FK Haslund Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I går, 06:30
7 - 0 T flue fb 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I går, 17:30
3 - 0 T Esbjerg fB Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:05
0 - 6 T FCV Slagelse 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 22:15
0 - 3 T FC Sebs dreng Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:35
Optakt » - Pureteq gaming Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:40
Optakt » - FK Haslund Ungdomshold 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:45
Optakt » - Jennumparken 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:50
Optakt » - Kindergarten 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I dag, 22:35
Optakt » - TenNatFA 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 06:20
Optakt » - Pinar United 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 30/05, 09:40
Optakt » - Sopelboy 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 14:30
Optakt » - Liverpool Dreamteam 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/05, 22:45
Optakt » - Ternopil 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/05, 00:10
Optakt » - Klein 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 31/05, 08:10