Trowbridge Town FC
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 1 | T | FC Juvenicko | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 16:05 |
1 - 1 | T | Senza Olive AC | Coppa Italia, Runde 1 | Cupkamp | Udebanekamp | 06/05, 18:00 |
0 - 0 | U | Team Power House | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 20:40 |
1 - 0 | T | AC Milan Primavera | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 21:10 |
0 - 2 | T | Findus FCK | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 21:45 |
1 - 0 | T | FC Ralle | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 00:50 |
2 - 0 | T | Tranberg liverpool | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 08:45 |
1 - 1 | U | mestrenerealmadrid | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 11:05 |
1 - 2 | T | Pleumeur Gautier CF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 19:45 |
0 - 0 | U | AC Sampdoria | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 23:05 |
3 - 0 | T | Italiano Gino | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 02:20 |
2 - 3 | V | Bath City AFC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 08/05, 04:05 |
Optakt » | - | Liverpool Dream Team | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 15:45 |
Optakt » | - | Il Diavolo | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 16:50 |
Optakt » | - | Team Tyson fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 17:45 |
Optakt » | - | Fc lækevej | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 22:50 |
Optakt » | - | Findus FCK | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 01:30 |
Optakt » | - | The Wildcard | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 06:20 |
Optakt » | - | Deltic Warriors | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 09/05, 11:00 |
Optakt » | - | Pleumeur Gautier CF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 16:45 |
Optakt » | - | FC Ralle | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 23:30 |
Optakt » | - | Buster | Venskabskamp | Venskabskamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 08:00 |
Optakt » | - | The Wildcard | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 08:40 |
Optakt » | - | AC Milan Primavera | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 11:25 |
Optakt » | - | Team Power House | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 16:30 |
Optakt » | - | Italiano Gino | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 20:15 |
Optakt » | - | FC Juvenicko | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 20:40 |
Optakt » | - | Team Tyson fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 05:15 |
Optakt » | - | GWR Railway Boys | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 11/05, 06:40 |
Optakt » | - | Liverpool Dream Team | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 07:25 |
Optakt » | - | Il Diavolo | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 09:50 |
Optakt » | - | Fc lækevej | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 19:55 |
Optakt » | - | Leeds United AFC | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 12/05, 00:45 |
Optakt » | - | Tranberg liverpool | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 01:20 |
Optakt » | - | AC Sampdoria | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 09:35 |
Optakt » | - | mestrenerealmadrid | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 13:45 |