Talent Makers

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 1 T FC Barcelona Club Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 10/08, 07:00
1 - 2 T bierne fra starup 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/08, 08:40
3 - 0 T Dinamo Rosyth 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 10/08, 10:00
1 - 1 U tecchester 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 10/08, 10:35
3 - 0 T Mandys Allstars 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 10/08, 11:40
1 - 0 T CA Osasuna 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 10/08, 17:55
2 - 1 T FC Kazan 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 05:00
0 - 2 V FC Barcelona Club Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp I går, 09:50
1 - 4 T Summy rangers FC Scottish Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 13:45
1 - 2 T Leeds United FC Virtual Manager World Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 15:30
1 - 1 U NUFC Magpies 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 17:25
2 - 0 V West Coast FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:20
1 - 2 V Plummer FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 21:40
1 - 0 T United de Speciale FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:15
1 - 2 T Old Pretenders 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:50
3 - 1 V Valencia CF Forever 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 15:05
2 - 0 V FC Barcelona Club Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp I dag, 15:20
3 - 1 T Boston United FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 16:15
1 - 1 U Værløse FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 20:40
Optakt » - FC Barcelona Club Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp I dag, 22:20
Optakt » - bierne fra starup 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/08, 05:25
Optakt » - Sporting Naranja 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/08, 10:35
Optakt » - West Coast FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 13/08, 11:35
Optakt » - CA Osasuna 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 13/08, 15:20
Optakt » - tecchester 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/08, 06:10
Optakt » - Valencia CF Forever 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 14/08, 11:25
Optakt » - KL Krak Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 14/08, 12:35
Optakt » - Dinamo Rosyth 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/08, 13:40
Optakt » - Mandys Allstars 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/08, 18:40
Optakt » - Sporting Naranja 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/08, 20:25
Optakt » - FC Barcelona Club Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 14/08, 22:25
Optakt » - United de Speciale FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/08, 14:10
Optakt » - Boston United FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/08, 17:25
Optakt » - Old Pretenders 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/08, 18:05
Optakt » - Værløse FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/08, 21:10
Optakt » - Plummer FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/08, 04:45
Optakt » - FC Kazan 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/08, 08:00
Optakt » - NUFC Magpies 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/08, 11:30