Okson FC
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | V | FC Fish | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/03, 07:20 |
0 - 3 | V | Hillerød Stars | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/03, 08:30 |
3 - 1 | V | Team Triumf | Landspokalturneringen, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 18/03, 12:50 |
1 - 0 | V | Tørsbøl Sharks | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 18/03, 20:30 |
0 - 0 | U | BAAB | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/03, 21:10 |
0 - 0 | U | LFC Vestsjælland | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 18/03, 22:50 |
Optakt » | - | Pash PFC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/03, 13:10 |
Optakt » | - | Beasts of FCK | Landspokalturneringen, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 19/03, 15:35 |
Optakt » | - | FC Rødthår | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 19/03, 18:00 |
Optakt » | - | SnydeKoder | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/03, 18:30 |
Optakt » | - | Forever Midtjylland | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 19/03, 22:10 |
Optakt » | - | Fjong Academy FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/03, 02:15 |
Optakt » | - | Barna CF | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/03, 07:15 |
Optakt » | - | AVB Hintz | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/03, 16:35 |
Optakt » | - | FC Tanks | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 20/03, 21:15 |
Optakt » | - | FC NV | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 20/03, 21:55 |
Optakt » | - | SnydeKoder | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/03, 07:40 |
Optakt » | - | FC Fish | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/03, 09:00 |
Optakt » | - | Hillerød Stars | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 21/03, 14:55 |
Optakt » | - | Vi dræner sumpen | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 21/03, 21:35 |
Optakt » | - | Vi dræner sumpen | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/03, 06:20 |
Optakt » | - | LFC Vestsjælland | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/03, 08:10 |
Optakt » | - | Fjong Academy FC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/03, 17:00 |
Optakt » | - | BAAB | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 22/03, 18:05 |
Optakt » | - | Tørsbøl Sharks | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 22/03, 20:05 |
Optakt » | - | Barna CF | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/03, 02:10 |
Optakt » | - | FC Tanks | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 23/03, 06:20 |
Optakt » | - | AVB Hintz | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/03, 07:40 |
Optakt » | - | FC NV | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 23/03, 19:35 |
Optakt » | - | Forever Midtjylland | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 24/03, 08:00 |
Optakt » | - | Pash PFC | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/03, 11:55 |
Optakt » | - | FC Rødthår | 3. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 24/03, 13:10 |