FC Ruthon

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 T Sparta AC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 01:00
0 - 0 U AC Opium 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 01:20
3 - 0 V Tegneserie Holdet Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp 20/01, 03:45
1 - 1 U Balslev FF 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 20/01, 05:30
1 - 2 T FC Håndværkerne 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 13:35
2 - 0 V Binance 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 20/01, 15:20
0 - 7 V The Jakobsens Greek Cup, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 20/01, 19:20
1 - 1 U FC SR 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/01, 05:20
0 - 4 V Tegneserie Holdet Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 21/01, 06:05
1 - 2 T Dyrup AC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/01, 07:25
0 - 0 U Karenslyst FX 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/01, 10:10
4 - 0 T Leedsbrøndby Greek Cup, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 21/01, 16:40
0 - 0 U Rørkær Champs 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/01, 21:40
3 - 0 V Thrakomacedonians 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/01, 06:50
2 - 1 T FC Pardiola 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/01, 07:30
1 - 0 T Stude FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/01, 07:45
2 - 2 U Paokara Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 22/01, 18:00
1 - 2 V Florida Gators 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/01, 18:50
4 - 2 V Balslev FF 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 11:05
1 - 0 V FC SR 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 12:20
1 - 2 V Little Horse Riders 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 14:05
1 - 2 T Cottonfield United 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/01, 14:15
3 - 0 T AC Opium 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 19:50
0 - 5 V Binance 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/01, 23:15
0 - 0 U Little Horse Riders 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:50
1 - 0 V Sparta AC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:25
1 - 1 U FC Håndværkerne 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:45
1 - 0 V Baker Street FC Venskabskamp Venskabskamp Hjemmebanekamp I går, 20:05
Optakt » - Florida Gators 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:45
Optakt » - FC Pardiola 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:40
Optakt » - Thrakomacedonians 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 12:30
Optakt » - Stude FC 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 14:35
Optakt » - Cottonfield United 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 20:50
Optakt » - Rørkær Champs 4. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/01, 00:50
Optakt » - Dyrup AC 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/01, 07:45
Optakt » - Karenslyst FX 4. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/01, 08:10