FC Ruthon

Matchprogram

Resultat   Motståndare Turnering Typ   Tidpunkt
2 - 0 F Walcott Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 11/11, 00:15
5 - 1 V Valenciennes Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 11/11, 10:20
1 - 2 F Kolding idrætsforening Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 11/11, 12:45
0 - 0 O Carrot United FC Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 11/11, 13:40
0 - 3 F Tegneserie Holdet Vänskapsmatch Vänskapsmatch Hemmamatch 11/11, 17:05
1 - 1 O Nysted FC Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 11/11, 18:00
1 - 2 V FC Terminatorii Newcomers Challenge, Runda 1 Cupmatch Bortamatch 11/11, 20:00
2 - 2 O Tegneserie Holdet Vänskapsmatch Vänskapsmatch Bortamatch 12/11, 01:30
3 - 1 F Kødhammer IF Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 12/11, 06:25
1 - 3 F HB helga Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 12/11, 06:50
2 - 1 F BK Farum Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 12/11, 12:10
1 - 1 O fredes guter Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 12/11, 17:05
1 - 2 V Trapzonspor Landspokalturneringen, Runda 2 Cupmatch Bortamatch 12/11, 19:35
2 - 1 V Ziggy Boy Newcomers Challenge, Runda 2 Cupmatch Hemmamatch 12/11, 20:50
2 - 1 F AC Rauff Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 13/11, 01:25
0 - 4 V FC freddybif Vänskapsmatch Vänskapsmatch Bortamatch 13/11, 05:00
2 - 1 F Spøgelser FC Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 13/11, 06:50
1 - 2 V Lillelund Talents Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 13/11, 12:05
2 - 0 V Karstoft BK Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 13/11, 15:30
3 - 0 F FC Dabunis Landspokalturneringen, Runda 3 Cupmatch Bortamatch 13/11, 18:45
2 - 1 V Indeprimente Newcomers Challenge, Runda 3 Cupmatch Hemmamatch 13/11, 20:25
2 - 1 V Walcott Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 14/11, 05:55
0 - 1 V Valenciennes Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 14/11, 12:20
0 - 0 O BK Farum Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 14/11, 14:20
0 - 2 V Aspire Vo FC Newcomers Challenge, Runda 4 Cupmatch Bortamatch 14/11, 15:50
0 - 1 V Frem Frederikshavn Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 14/11, 17:05
2 - 1 V Extreme Bangoboys Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 14/11, 18:25
1 - 1 O Nysted FC Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Igår, 07:55
1 - 1 O Frem Frederikshavn Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Igår, 09:50
3 - 1 F mit gode hold Newcomers Challenge, Runda 5 Cupmatch Bortamatch Igår, 12:30
2 - 1 F Carrot United FC Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Igår, 17:55
4 - 0 F Kolding idrætsforening Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Igår, 20:15
1 - 0 V Spøgelser FC Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Igår, 23:15
4 - 0 V AC Rauff Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Idag, 10:05
0 - 1 V Extreme Bangoboys Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Idag, 11:30
0 - 1 V Karstoft BK Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Idag, 16:30
2 - 1 V Lillelund Talents Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Idag, 22:05
Upptakt » - fredes guter Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Idag, 23:20
Upptakt » - Kødhammer IF Division 4, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 17/11, 00:20
Upptakt » - HB helga Division 4, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 17/11, 06:20
Upptakt » - Sturm Gotthard Vänskapsmatch Vänskapsmatch Bortamatch 17/11, 08:10