Hippie
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 - 5 | V | Lyckeåborgs Bruk | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 02:20 |
3 - 0 | T | Astrix | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 09:40 |
0 - 4 | V | Svenshult | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 11:45 |
Optakt » | - | QX | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 18:05 |
Optakt » | - | FC BLOD PÅ HANDSKERNE | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 21:35 |
Optakt » | - | Skagen IK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 02:15 |
Optakt » | - | IF Imnäs | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 09:50 |
Optakt » | - | The Kearndogs | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 30/04, 11:45 |
Optakt » | - | Højfyn FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 18:25 |
Optakt » | - | De store | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 18:55 |
Optakt » | - | Dame Ndoye | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 00:30 |
Optakt » | - | FC LEEDS | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 08:40 |
Optakt » | - | IF Kolstrarp | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 13:50 |
Optakt » | - | Roxnäs BK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 16:20 |
Optakt » | - | HON Killers | Venskabskamp | Venskabskamp | Udebanekamp | 01/05, 20:45 |
Optakt » | - | Porsnäs BK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 23:25 |
Optakt » | - | IF Madängsholm | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 02:15 |
Optakt » | - | FC BLOD PÅ HANDSKERNE | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 12:40 |
Optakt » | - | Svenshult | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 13:35 |
Optakt » | - | De store | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 21:00 |
Optakt » | - | QX | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 06:30 |
Optakt » | - | Astrix | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 08:55 |
Optakt » | - | Roxnäs BK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 09:40 |
Optakt » | - | Lyckeåborgs Bruk | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 14:20 |
Optakt » | - | IF Madängsholm | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 18:55 |
Optakt » | - | Porsnäs BK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 01:05 |
Optakt » | - | IF Kolstrarp | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 09:55 |
Optakt » | - | FC LEEDS | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 13:20 |
Optakt » | - | Dame Ndoye | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 21:35 |
Optakt » | - | Skagen IK | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 01:30 |
Optakt » | - | IF Imnäs | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 09:00 |
Optakt » | - | Højfyn FC | 4. division, pulje 5 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 09:40 |