Turkiye Kupasi

Kampprogram

Vælg runde:
  Hjemmehold Resultat Udehold
13/01, 11:45 2. division, pulje 1 CR Diamonds 1 - 2 Jowinski Süper Lig
13/01, 11:55 2. division, pulje 2 Brøndby IF A 1 - 2 FC Jetboys Süper Lig
13/01, 12:05 3. division, pulje 4 FC Rakkeby 1 - 3 Hej fck if 2. division, pulje 1
13/01, 12:05 3. division, pulje 2 Nillers Disciple 2 - 1 Mänchester United FC 3. division, pulje 2
13/01, 12:20 4. division, pulje 8 AC Bombay Dhaka 0 - 4 Deepcar Dragons Süper Lig
13/01, 12:35 2. division, pulje 1 Underground FC 0 - 3 Fc Luckyboys 2. division, pulje 2
13/01, 12:40 Süper Lig CF Villarreal 2 - 1 FC Karakartalspor 3. division, pulje 2
13/01, 14:05 3. division, pulje 3 FK Rødovre 2 - 0 TornadoSharks 5. division, pulje 1
13/01, 14:20 3. division, pulje 1 Dybberdazzle FC 1 - 2 Whiston Juniors Süper Lig
13/01, 14:45 2. division, pulje 2 Johns Boldklub 3 - 1 Lykkestrup 3. division, pulje 2
13/01, 14:50 2. division, pulje 1 Team Tyson fc 0 - 1 FC Aquador Süper Lig
13/01, 14:55 3. division, pulje 1 Fc Blyfer 1 - 3 Lokomotive Bryggen Süper Lig
13/01, 15:35 2. division, pulje 2 Knoglen 1 - 0 Ac j kjaer Süper Lig
13/01, 15:55 2. division, pulje 1 Galatasaray SporKulübü 1 - 0 Teamthebull 2. division, pulje 2
13/01, 15:55 4. division, pulje 2 Elzamalek 1 - 3 Kösen United 2. division, pulje 2
13/01, 16:05 4. division, pulje 2 Sporting Quito 2 - 1 Red Bull Leeds 3. division, pulje 3
13/01, 16:15 Süper Lig Fyrbakken 3 - 0 SUPERHOOPS R 3. division, pulje 3
13/01, 16:25 4. division, pulje 5 Team Serup Senior 0 - 2 FC MK 3. division, pulje 4
13/01, 17:10 Süper Lig Chelsea Superstars 1 - 2 FC Eftertackling Süper Lig
13/01, 17:15 3. division, pulje 2 OURE IF 0 - 3 Lem Dream Team 2. division, pulje 1
13/01, 17:15 2. division, pulje 1 Real Fizz 1 - 0 VAR 2. division, pulje 1
13/01, 18:10 2. division, pulje 1 The Mufassas 3 - 0 Santorinifc 3. division, pulje 2
13/01, 18:25 2. division, pulje 1 Olympique Guldborg FC 1 - 0 Blomgreen United 3. division, pulje 4
13/01, 18:35 4. division, pulje 1 Farmors Hold 1 - 2 Månk IF 2. division, pulje 1
13/01, 18:45 3. division, pulje 1 FC Elba 0 - 1 Troy City 2. division, pulje 2
13/01, 18:55 2. division, pulje 2 csko 1 - 2 Fc Gala Sport 3. division, pulje 4
13/01, 19:05 4. division, pulje 3 Mancbb 3 - 0 Flensburg FC 2. division, pulje 1
13/01, 19:25 3. division, pulje 3 Nordisk FK 0 - 0p Damsgaard BK 3. division, pulje 3
13/01, 19:50 3. division, pulje 3 FC YNWA DK 0 - 6 FC Caniz 2. division, pulje 2
13/01, 20:25 3. division, pulje 3 Fc Udstrup 3 - 0 Sloth FC 3. division, pulje 3