Newcomers Challenge

Fixtures

Select round:
  Home team Result Away team
01-15, 11:15 Division 4, Group 7 FC Royal Flush 2 - 1 FC Jafar Division 5, Group 10
01-15, 11:30 Division 5, Group 2 Stevie Wonder Kids 2 - 0 FC Aquador Division 4, Group 7
01-15, 11:35 Division 3, Group 4 FC Brøgger 0 - 1 FC DUEP Division 5, Group 3
01-15, 11:45 Division 4, Group 1 Bob Jones FC 1 - 0 Leith F C Division 4, Group 4
01-15, 11:45 Division 4, Group 3 FC Piemonte 0 - 2 FC Storhold Division 4, Group 1
01-15, 11:45 Division 4, Group 7 Aldridge Rovers FC 2 - 1 Stremnes BK Division 4, Group 7
01-15, 11:45 - Los Griegos 0 - 3 Century Football Club Division 5, Group 5
01-15, 11:45 Division 2, Group 1 US Badolato 6 - 1 Colchester Essex Division 4, Group 5
01-15, 11:50 Division 4, Group 8 FZ mvbh 0 - 1 Imperia AC Division 4, Group 4
01-15, 12:00 Division 4, Group 3 Athletic Diplomatica 0 - 4 Hubhub Giants Division 4, Group 6
01-15, 12:05 Division 4, Group 5 Faroe island fc 4 - 0 Guadalajara CD Division 5, Group 1
01-15, 12:05 Division 3, Group 4 rødovre en 1 - 2 Monster Raving Loonies Division 5, Group 5
01-15, 12:05 Division 3, Group 3 FC Hold Üd 4 - 1 Tour De Kong Division 5, Group 7
01-15, 12:10 Division 4, Group 1 LA Angels 3 - 1 Jaconito Division 5, Group 14
01-15, 12:10 Division 5, Group 6 Chelmsford Rangers FC 1 - 2 Abbots Rangers Division 4, Group 3
01-15, 12:15 Division 4, Group 6 Indy Eleven 2 - 1 Team Power House Division 4, Group 6
01-15, 12:25 Division 4, Group 3 BlazeTeam 0 - 5 Tychy VC Division 5, Group 14
01-15, 12:25 Division 3, Group 4 Liverpool Dynamos 0 - 1 Terre Pedemonte Division 4, Group 6
01-15, 12:25 Division 4, Group 6 Slots Bjergby Sharks 1 - 0 Old Fortunians FC Division 4, Group 2
01-15, 12:30 Division 4, Group 8 Prebens tropper 1 - 2 Fc Sifolkaz Division 4, Group 3
01-15, 12:40 Division 5, Group 1 FC AlFatal 1 - 2 NY Yankees Division 4, Group 1
01-15, 12:40 Division 4, Group 1 CristoPåToppen 0 - 5 FC Anemic Nine Division 3, Group 1
01-15, 12:50 Division 4, Group 4 RICCARDO it 3 - 0 HB helga Division 4, Group 2
01-15, 12:50 Division 4, Group 1 FC Wonders Wanderers 0 - 1 Craiova Maxima Division 4, Group 3
01-15, 12:50 Division 5, Group 5 FC United Bangla 2 - 2p FC Rumskib Division 4, Group 2
01-15, 12:55 Division 5, Group 9 Buchklub IF 0 - 5 Rimo of Silence Division 5, Group 2
01-15, 12:55 Division 4, Group 1 Ninja FC 2 - 1 Randsea FC Division 4, Group 1
01-15, 13:00 Division 5, Group 8 Wood Green Utd 3 - 1 FC Fjeldaben Division 5, Group 3
01-15, 13:00 Division 4, Group 5 Tretas FC 1 - 0 Twente Division 5, Group 6
01-15, 13:05 Division 4, Group 2 FC Papagiannopoulos 3 - 1 Brizzle Rovers Division 4, Group 7