US Open Cup

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
11-23, 11:25 Divisjon 4, Gruppe 3 Cannes Athletic 0 - 1 FC Godthaabers Divisjon 4, Gruppe 1
11-23, 11:55 Divisjon 4, Gruppe 7 RJ FC 0 - 5 Erantis Divisjon 2, Gruppe 1
11-23, 12:25 Divisjon 5, Gruppe 14 Celtics Young Talents 0 - 3 Vejrumbro BK Divisjon 3, Gruppe 1
11-23, 12:45 Divisjon 3, Gruppe 2 Creek international 2 - 1 Børglum United Divisjon 3, Gruppe 4
11-23, 12:50 Divisjon 5, Gruppe 5 Rojiblancos 1 - 2 FC Steff Houlberg Divisjon 5, Gruppe 3
11-23, 13:00 Major League Soccer The Great Dane 2 - 0 Amazing Alpacas Divisjon 4, Gruppe 3
11-23, 13:25 Divisjon 4, Gruppe 5 FC Weber 0 - 1 Tøsepigen Divisjon 2, Gruppe 1
11-23, 13:25 Divisjon 4, Gruppe 4 Moejoey FC 1 - 0 CRYSTAL KEEFY Divisjon 4, Gruppe 3
11-23, 13:35 Divisjon 4, Gruppe 5 FC Sennep 1 - 0 Robin Hood Divisjon 5, Gruppe 4
11-23, 13:40 Divisjon 5, Gruppe 6 Caledonia FC 0 - 4 Real Fristrup Divisjon 4, Gruppe 5
11-23, 13:45 Divisjon 5, Gruppe 4 Team Ngog 1 - 1p Granners FC Divisjon 4, Gruppe 3
11-23, 13:45 Divisjon 4, Gruppe 6 AC durum 2 - 1 Hatting Allstars Divisjon 4, Gruppe 7
11-23, 13:55 Divisjon 3, Gruppe 1 Touvlo United 2 - 1 Club Sandwich Divisjon 3, Gruppe 2
11-23, 14:15 Divisjon 5, Gruppe 14 Moon Light Hunters 0 - 4 NY Arrow FC Divisjon 4, Gruppe 8
11-23, 14:25 Divisjon 5, Gruppe 3 Dewstak FC 0 - 4 Bamserne Major League Soccer
11-23, 14:40 Divisjon 3, Gruppe 2 Arya Stark 0 - 1 Strong Vikings Divisjon 3, Gruppe 1
11-23, 14:45 Divisjon 4, Gruppe 5 Burger DT 2 - 1 Tetovacity Divisjon 4, Gruppe 8
11-23, 14:55 Major League Soccer Night City FC 2 - 0 FC Pilgård Divisjon 3, Gruppe 2
11-23, 15:10 Major League Soccer Fyrbakken 2 - 0 Kongenmio Divisjon 5, Gruppe 5
11-23, 15:20 Divisjon 3, Gruppe 1 Fox allstars 1 - 0 Appels FC Divisjon 2, Gruppe 2
11-23, 15:20 Major League Soccer Andet Holdet 3 - 2 irland Divisjon 4, Gruppe 1
11-23, 15:25 Divisjon 2, Gruppe 1 NsExtra 2 - 0 FC Che Divisjon 4, Gruppe 7
11-23, 15:25 Divisjon 3, Gruppe 2 Powerfade United 2 - 0 FC Coventry Divisjon 3, Gruppe 4
11-23, 16:00 Divisjon 4, Gruppe 4 Routt 1 - 2 Amager Sømåger IF Divisjon 4, Gruppe 1
11-23, 16:00 Divisjon 4, Gruppe 7 Suzuki Jens 0 - 1 Snave IF Divisjon 4, Gruppe 3
11-23, 16:05 Divisjon 3, Gruppe 1 tspurs 4 - 2 Telford Fortunes Divisjon 4, Gruppe 3
11-23, 16:05 Divisjon 2, Gruppe 2 Houston Dynamo 2 - 0 FC BENO Divisjon 4, Gruppe 4
11-23, 16:05 Divisjon 3, Gruppe 4 LFC Denmark 1 - 0 Skamby Boldklub Divisjon 3, Gruppe 2
11-23, 16:10 Divisjon 4, Gruppe 1 FC Langben 3 - 0 FC Seattle Divisjon 4, Gruppe 7
11-23, 16:30 Divisjon 4, Gruppe 8 FAT Boldklub 2 - 1 FC gylden Divisjon 3, Gruppe 2