Coupe De France

Fixtures

Velg runde:
  Hjemmelag Resultat Bortelag
06-25, 09:30 Ligue 1 The Brahma Bulls Forhåndsvisning Fc Royalister Divisjon 5, Gruppe 7
06-25, 09:35 Ligue 1 Jowinski Forhåndsvisning FC Independence Day Divisjon 3, Gruppe 1
06-25, 09:40 Divisjon 2, Gruppe 2 FC Bindeledet Forhåndsvisning Olympique des Royales Divisjon 3, Gruppe 1
06-25, 09:45 Divisjon 5, Gruppe 10 FK Era In Pixels Forhåndsvisning Hem Superhold Divisjon 4, Gruppe 2
06-25, 09:55 Divisjon 3, Gruppe 2 Team Brøns Forhåndsvisning sejedannie Divisjon 4, Gruppe 5
06-25, 10:05 Divisjon 4, Gruppe 2 Hurricane Rams Forhåndsvisning Gladsaxe hero boldklub Divisjon 4, Gruppe 5
06-25, 10:35 Divisjon 2, Gruppe 2 Laxus Dreyar Forhåndsvisning ClassOnGrass Divisjon 2, Gruppe 1
06-25, 10:40 Divisjon 4, Gruppe 2 Adrianopol FC Forhåndsvisning McVities FC Divisjon 4, Gruppe 3
06-25, 11:00 Divisjon 4, Gruppe 3 Brynilds Disciple Forhåndsvisning BERLIN EAST FC Divisjon 2, Gruppe 1
06-25, 11:00 Divisjon 3, Gruppe 2 ACH Hatting Forhåndsvisning FC Complex Divisjon 4, Gruppe 8
06-25, 11:05 Divisjon 4, Gruppe 5 Als boldklub Forhåndsvisning Golden JB Divisjon 3, Gruppe 2
06-25, 11:10 Divisjon 5, Gruppe 12 FC Mullerjuice Forhåndsvisning Fc gredstedbro Divisjon 4, Gruppe 1
06-25, 11:20 Divisjon 3, Gruppe 2 Logumkloster IF Forhåndsvisning Gladsaxe Army Divisjon 4, Gruppe 2
06-25, 11:20 Divisjon 4, Gruppe 3 Blod og mod Forhåndsvisning MEAM FC Divisjon 3, Gruppe 1
06-25, 11:30 Divisjon 2, Gruppe 1 FC Tudeå Forhåndsvisning Hulk Stars FC Divisjon 4, Gruppe 6
06-25, 11:40 Divisjon 2, Gruppe 2 Biathlon Forhåndsvisning The Green Knights Divisjon 4, Gruppe 4
06-25, 12:05 Divisjon 3, Gruppe 2 FC of Future Forhåndsvisning BK ALEX Divisjon 3, Gruppe 1
06-25, 12:05 Divisjon 2, Gruppe 1 Hanstholm Cobras Forhåndsvisning Muneh FC Divisjon 5, Gruppe 3
06-25, 12:30 Ligue 1 AC Goianiense Forhåndsvisning Long Arm of The Law Divisjon 3, Gruppe 3
06-25, 12:55 Ligue 1 Kokholm FC Forhåndsvisning Brems FC Divisjon 2, Gruppe 2
06-25, 13:20 Divisjon 4, Gruppe 2 Politehnica Timisoara Forhåndsvisning Seewang Divisjon 3, Gruppe 4
06-25, 13:20 Divisjon 4, Gruppe 2 Fc wax Forhåndsvisning Cabrini Divisjon 4, Gruppe 5
06-25, 13:25 Divisjon 5, Gruppe 8 HB Madrid Forhåndsvisning FC Ejlstrup Divisjon 3, Gruppe 4
06-25, 13:25 Divisjon 4, Gruppe 1 FC Lamselona Forhåndsvisning FC Aquador Divisjon 2, Gruppe 1
06-25, 13:30 Divisjon 4, Gruppe 6 FC Paris Victoires Forhåndsvisning The Djurhuus Academy Divisjon 2, Gruppe 1
06-25, 13:50 Ligue 1 Osted United Forhåndsvisning TeamTone Divisjon 3, Gruppe 3
06-25, 13:50 Divisjon 3, Gruppe 1 NewEngland Patriots FC Forhåndsvisning Don f Divisjon 3, Gruppe 3
06-25, 13:50 Divisjon 4, Gruppe 6 AP united Forhåndsvisning FC Bækham Divisjon 4, Gruppe 1
06-25, 13:55 Divisjon 3, Gruppe 2 Rallevind Forhåndsvisning Østjysk Boldklub Divisjon 5, Gruppe 4
06-25, 14:00 Divisjon 3, Gruppe 2 RWDM Forhåndsvisning Hippie Divisjon 4, Gruppe 4