Divisjon 4, Gruppe 7

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
7 April 2020, 00:15 FC Boye Youth squad 0 - 6 Roubaix
7 April 2020, 00:45 Diamonds Youth squad 5 - 0 Da Babies Youth squad
7 April 2020, 01:35 Monkey Muscle FC 2 - 1 FC DonBong
7 April 2020, 01:45 Equipo Ganador 5 - 0 Armanello
7 April 2020, 02:20 Equipo Ganador 0 - 0 Christensen Dream Team
7 April 2020, 07:30 Wisla Cracovia 2 - 0 FC DonBong
7 April 2020, 08:05 Team One Size 2 - 1 Diamonds Youth squad
7 April 2020, 08:35 Mendrisio FC 0 - 2 Equipo Ganador
7 April 2020, 08:50 Roubaix 1 - 1 Christensen Dream Team
7 April 2020, 09:15 Armanello 0 - 3 FC Boye Youth squad
7 April 2020, 09:30 Fc Esen 0 - 0 Team One Size
7 April 2020, 09:40 Mendrisio FC 1 - 0 Fc Esen
7 April 2020, 10:20 Christensen Dream Team Forhåndsvisning FC DonBong
7 April 2020, 10:30 Wisla Cracovia Forhåndsvisning Da Babies Youth squad
7 April 2020, 11:25 Monkey Muscle FC Forhåndsvisning Wisla Cracovia
7 April 2020, 12:50 Team Vollingg Forhåndsvisning Magistraterne
7 April 2020, 13:35 Fc Esen Forhåndsvisning Magistraterne
7 April 2020, 13:50 Pustme Forhåndsvisning Monkey Muscle FC
7 April 2020, 14:25 Armanello Forhåndsvisning Roubaix
7 April 2020, 14:35 Magistraterne Forhåndsvisning Diamonds Youth squad
7 April 2020, 14:35 Roubaix Forhåndsvisning Fc Esen
7 April 2020, 14:55 Team Vollingg Forhåndsvisning Monkey Muscle FC
7 April 2020, 15:10 Equipo Ganador Forhåndsvisning Team One Size
7 April 2020, 15:35 FC Boye Youth squad Forhåndsvisning Mendrisio FC
7 April 2020, 16:30 Armanello Forhåndsvisning Christensen Dream Team
7 April 2020, 19:05 FC DonBong Forhåndsvisning Pustme
7 April 2020, 19:15 Diamonds Youth squad Forhåndsvisning Mendrisio FC
7 April 2020, 19:25 Roubaix Forhåndsvisning Equipo Ganador
7 April 2020, 19:50 Team One Size Forhåndsvisning Armanello
7 April 2020, 20:25 Da Babies Youth squad Forhåndsvisning Team Vollingg
7 April 2020, 20:50 Team One Size Forhåndsvisning FC Boye Youth squad
7 April 2020, 21:10 Mendrisio FC Forhåndsvisning Team Vollingg
7 April 2020, 21:55 Da Babies Youth squad Forhåndsvisning Pustme
7 April 2020, 22:25 Magistraterne Forhåndsvisning Wisla Cracovia
7 April 2020, 23:00 Magistraterne Forhåndsvisning FC Boye Youth squad
7 April 2020, 23:35 Christensen Dream Team Forhåndsvisning Pustme