Divisjon 4, Gruppe 5

Kamper

Select date:
Tid Hjemmelag   Bortelag
18 Februar 2020, 00:50 Santander FC 0 - 0 Unibrew FC
18 Februar 2020, 01:40 Phillip Padler 3 - 0 JuventusFC
18 Februar 2020, 02:45 Beta Napoli 1 - 0 Andeby United BK
18 Februar 2020, 06:30 North Talent Academy 3 - 1 FC Wall Street
18 Februar 2020, 08:35 Wonderkedde Forhåndsvisning Østjysk Boldklub
18 Februar 2020, 08:50 Pratomagno Forhåndsvisning Unibrew FC
18 Februar 2020, 09:20 Østjysk Boldklub Forhåndsvisning Stampes kaniner
18 Februar 2020, 09:20 FC Wall Street Forhåndsvisning Tiki Colada FC
18 Februar 2020, 09:50 Tiki Colada FC Forhåndsvisning JuventusFC
18 Februar 2020, 10:05 Sommer Forhåndsvisning Levadia
18 Februar 2020, 10:50 Østjysk Boldklub Forhåndsvisning Pratomagno
18 Februar 2020, 11:10 Stampes kaniner Forhåndsvisning Sommer
18 Februar 2020, 11:50 Danis legions Forhåndsvisning FC Wall Street
18 Februar 2020, 12:30 Andeby United BK Forhåndsvisning Phillip Padler
18 Februar 2020, 12:40 North Talent Academy Forhåndsvisning Danis legions
18 Februar 2020, 12:50 Wonderkedde Forhåndsvisning Stampes kaniner
18 Februar 2020, 13:25 JuventusFC Forhåndsvisning Danis legions
18 Februar 2020, 13:25 Phillip Padler Forhåndsvisning Santander FC
18 Februar 2020, 14:05 Unibrew FC Forhåndsvisning Wonderkedde
18 Februar 2020, 14:15 Tiki Colada FC Forhåndsvisning Danis legions
18 Februar 2020, 14:35 Phillip Padler Forhåndsvisning Pratomagno
18 Februar 2020, 15:00 Unibrew FC Forhåndsvisning Levadia
18 Februar 2020, 16:25 Sommer Forhåndsvisning North Talent Academy
18 Februar 2020, 17:15 Stampes kaniner Forhåndsvisning Pratomagno
18 Februar 2020, 17:30 Østjysk Boldklub Forhåndsvisning Santander FC
18 Februar 2020, 17:50 JuventusFC Forhåndsvisning Beta Napoli
18 Februar 2020, 18:30 Wonderkedde Forhåndsvisning North Talent Academy
18 Februar 2020, 18:55 Sommer Forhåndsvisning Wonderkedde
18 Februar 2020, 19:15 Beta Napoli Forhåndsvisning FC Wall Street
18 Februar 2020, 19:30 Stampes kaniner Forhåndsvisning North Talent Academy
18 Februar 2020, 20:20 Levadia Forhåndsvisning Østjysk Boldklub
18 Februar 2020, 20:30 Pratomagno Forhåndsvisning Sommer
18 Februar 2020, 20:35 Unibrew FC Forhåndsvisning Andeby United BK
18 Februar 2020, 21:10 Santander FC Forhåndsvisning Beta Napoli
18 Februar 2020, 22:25 Levadia Forhåndsvisning Phillip Padler
18 Februar 2020, 22:30 Andeby United BK Forhåndsvisning Tiki Colada FC