Wonderboyzz

Matchprogram

Resultat   Motståndare Turnering Typ   Tidpunkt
3 - 1 V Atletico de Barcelona Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 14 Jun 10:20
2 - 2 O FC Meadow Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 14 Jun 14:45
1 - 0 F Vesterbro IK Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 14 Jun 15:35
0 - 1 V Fc Meyerheim Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 14 Jun 20:50
0 - 0 O Rush Co Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 14 Jun 23:20
0 - 1 V prota zota Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 15 Jun 14:35
0 - 2 V FC Razor Copa del Rey, Runda 2 Cupmatch Bortamatch 15 Jun 19:05
1 - 0 V Team Harreby Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 15 Jun 21:30
1 - 0 F Green Bay Packers Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 15 Jun 23:10
0 - 0 O Schollerts Machines Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 15 Jun 23:25
3 - 0 V Harken UGF Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 16 Jun 02:05
1 - 1 O Pøllehul Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 16 Jun 02:45
3 - 0 V The Wowsers Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 16 Jun 16:10
3 - 0 V Bornholms Granit Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 16 Jun 17:50
1 - 3 V Bomberyder Copa del Rey, Runda 3 Cupmatch Bortamatch 16 Jun 20:20
1 - 1 O Rimo of Silence Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 16 Jun 23:20
1 - 1 O Atletico de Barcelona Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 17 Jun 09:45
0 - 2 V Schollerts Machines Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 17 Jun 10:10
3 - 0 V prota zota Copa del Rey, Runda 4 Cupmatch Hemmamatch 17 Jun 14:10
0 - 1 V Vestskoven Fodboldklub Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 17 Jun 19:15
2 - 0 V Vesterbro IK Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 17 Jun 23:05
2 - 1 F The Wowsers Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 18 Jun 02:30
2 - 0 V Rush Co Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 18 Jun 12:00
2 - 1 V Vestskoven Fodboldklub Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 18 Jun 13:50
1 - 2 V FC Lakrids Copa del Rey, Runda 5 Cupmatch Bortamatch 18 Jun 16:15
2 - 1 V Fc Meyerheim Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 18 Jun 19:15
0 - 3 V FC Meadow Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 18 Jun 23:10
0 - 1 V Bornholms Granit Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 19 Jun 06:50
2 - 0 F Harken UGF Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 19 Jun 07:40
1 - 0 V Rimo of Silence Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 19 Jun 13:30
2 - 0 V Pøllehul Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 19 Jun 19:05
1 - 3 F FC Arsenal Copa del Rey, Kvartsfinal Cupmatch Hemmamatch 19 Jun 20:35
2 - 0 V prota zota Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 20 Jun 08:55
1 - 2 V Team Harreby Division 2, Grupp 2 Ligamatch Bortamatch 20 Jun 11:15
0 - 0 O Green Bay Packers Division 2, Grupp 2 Ligamatch Hemmamatch 20 Jun 13:35