Matchprogram
Resultat |
|
Motståndare |
Turnering |
Typ |
|
Tidpunkt |
0 - 2
|
V
|
Audanzas del Valle |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
6 Maj 01:35 |
1 - 2
|
F
|
Hueto Abajo |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 09:10 |
2 - 1
|
F
|
Yutre |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
6 Maj 09:50 |
2 - 2
|
O
|
Arboleya |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 17:05 |
3 - 1
|
V
|
Palacios de Churra |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
6 Maj 21:00 |
3 - 1
|
V
|
Magacela |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
7 Maj 02:30 |
1 - 1
|
O
|
San Feliu Pallarol |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 07:25 |
1 - 1
|
O
|
Baltar |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 17:45 |
2 - 1
|
F
|
Villarejo |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
7 Maj 21:10 |
1 - 1
|
O
|
Las Hortichuelas Bajas |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 08:00 |
0 - 1
|
F
|
Benamaurel |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 12:15 |
1 - 2
|
F
|
Malva |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 14:40 |
2 - 1
|
V
|
Villaviudas |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
8 Maj 21:05 |
0 - 3
|
V
|
Ourol |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
8 Maj 23:40 |
0 - 2
|
F
|
Baltar |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 01:20 |
2 - 0
|
V
|
Yutre |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
9 Maj 02:10 |
0 - 1
|
V
|
Arboleya |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
9 Maj 14:40 |
2 - 1
|
F
|
Barrio Nuevo |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
9 Maj 23:20 |
Upptakt »
|
-
|
Benamaurel |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 00:30 |
Upptakt »
|
-
|
Palacios de Churra |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 07:15 |
Upptakt »
|
-
|
Hueto Abajo |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
10 Maj 07:40 |
Upptakt »
|
-
|
Barrio Nuevo |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
10 Maj 14:35 |
Upptakt »
|
-
|
Audanzas del Valle |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
10 Maj 20:30 |
Upptakt »
|
-
|
Las Hortichuelas Bajas |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 01:15 |
Upptakt »
|
-
|
Ourol |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
11 Maj 02:20 |
Upptakt »
|
-
|
Malva |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
11 Maj 10:00 |
Upptakt »
|
-
|
Villaviudas |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
11 Maj 21:05 |
Upptakt »
|
-
|
San Feliu Pallarol |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
12 Maj 02:45 |
Upptakt »
|
-
|
Villarejo |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Hemmamatch |
12 Maj 07:05 |
Upptakt »
|
-
|
Magacela |
Division 5, Grupp 7 |
Ligamatch |
Bortamatch |
12 Maj 14:10 |