premier FC

Matchprogram

Resultat   Motståndare Turnering Typ   Tidpunkt
2 - 0 V Muffis græshopper Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Idag, 09:35
1 - 0 V Karleby United Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch Idag, 14:45
Upptakt » - Hollænderne Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Idag, 18:40
Upptakt » - FC Fårvang Unt Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Idag, 19:55
Upptakt » - FC Seizoenenbuurt Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch Idag, 21:25
Upptakt » - Vester Nebel I Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 22/09, 09:50
Upptakt » - FC Shakhtar Donetsk Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 22/09, 17:15
Upptakt » - The Lion King FC Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 22/09, 17:35
Upptakt » - The Wc Boys Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 22/09, 19:40
Upptakt » - Club De Esth Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 23/09, 07:35
Upptakt » - Fcbarcalegen Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 23/09, 09:05
Upptakt » - De blå ulve Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 23/09, 09:15
Upptakt » - Gustavs Grise FC Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 23/09, 11:15
Upptakt » - Hedelund IF Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 23/09, 12:20
Upptakt » - FC Seizoenenbuurt Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 24/09, 04:25
Upptakt » - The Lion King FC Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 24/09, 05:00
Upptakt » - Muffis græshopper Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 24/09, 05:45
Upptakt » - Coverfence Rabbits Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 24/09, 07:15
Upptakt » - Coverfence Rabbits Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 25/09, 03:15
Upptakt » - Hollænderne Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 25/09, 08:15
Upptakt » - FC Fårvang Unt Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 25/09, 10:00
Upptakt » - Karleby United Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 25/09, 14:40
Upptakt » - Gustavs Grise FC Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 25/09, 21:05
Upptakt » - De blå ulve Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 25/09, 22:30
Upptakt » - Fcbarcalegen Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 26/09, 08:40
Upptakt » - Hedelund IF Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 26/09, 11:55
Upptakt » - Club De Esth Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 26/09, 19:40
Upptakt » - Vester Nebel I Division 3, Grupp 4 Ligamatch Bortamatch 27/09, 03:20
Upptakt » - The Wc Boys Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 27/09, 10:05
Upptakt » - FC Shakhtar Donetsk Division 3, Grupp 4 Ligamatch Hemmamatch 27/09, 10:40