|
Hemmalag |
Resultat |
Bortalag |
30/04, 15:45 |
Division 4, Grupp 2 |
Svartos FC |
3 - 0 |
Beach Please |
Division 4, Grupp 3 |
30/04, 15:45 |
Division 4, Grupp 8 |
Green Army FC |
1 - 0 |
SuperCobras |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 16:15 |
Campeonato Brasileiro Série A |
Clube Atletico Mineiro |
4 - 0 |
Forza Aps |
Division 4, Grupp 2 |
30/04, 16:25 |
Division 3, Grupp 4 |
Ruby FC |
1 - 3 |
Sindal Psycopats |
Campeonato Brasileiro Série A |
30/04, 16:25 |
Division 2, Grupp 1 |
Nordlige Cartoons |
4 - 0 |
Kuldio |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 17:05 |
Campeonato Brasileiro Série A |
FC WILDBOYS |
3 - 1 |
Wapping Wombats |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 17:05 |
Division 4, Grupp 3 |
Wankers Elite FC |
2 - 1 |
Pazzies |
Division 3, Grupp 2 |
30/04, 17:05 |
Division 3, Grupp 3 |
V MandS |
2 - 0 |
Korsholm IF |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 17:05 |
Division 2, Grupp 2 |
FC Skylaire |
0 - 3 |
Everton |
Division 3, Grupp 1 |
30/04, 17:10 |
Division 3, Grupp 4 |
Team Smølfeland |
7 - 0 |
Pandemonium FC |
Division 5, Grupp 4 |
30/04, 17:10 |
Division 4, Grupp 3 |
Udinese FM |
2 - 0 |
Rainbow United |
Division 5, Grupp 5 |
30/04, 17:10 |
Division 3, Grupp 3 |
FC Ray |
0 - 2 |
OB Tigers |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 17:10 |
Division 4, Grupp 1 |
FC København Allstars |
0 - 6 |
FSF |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 17:15 |
Division 2, Grupp 1 |
Fishbones FC |
3 - 1 |
Hindbærdrik |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 17:30 |
Division 4, Grupp 3 |
Hollænders hær |
2 - 1 |
Sporting Malvinas |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 18:00 |
Division 5, Grupp 3 |
PAOK Saloniki Stars |
0 - 2 |
Klokkerholm City |
Campeonato Brasileiro Série A |
30/04, 18:05 |
Division 4, Grupp 4 |
AC Ubby |
0 - 3 |
SOLI |
Division 4, Grupp 8 |
30/04, 18:30 |
Division 3, Grupp 2 |
Polle Pallo |
2 - 1 |
Buenaventura FC |
Division 4, Grupp 1 |
30/04, 18:40 |
Division 2, Grupp 2 |
FC Randoms |
1 - 2 |
Garda CF |
Campeonato Brasileiro Série A |
30/04, 18:45 |
Division 2, Grupp 1 |
Pølsefest |
0 - 0p |
March FC |
Campeonato Brasileiro Série A |
30/04, 18:50 |
Division 3, Grupp 2 |
Sommers Team |
0 - 1 |
Yellow Ultras |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 19:30 |
Division 2, Grupp 2 |
FC Lamah |
1 - 2 |
Real Larsen FC |
Division 2, Grupp 2 |
30/04, 19:35 |
Division 4, Grupp 2 |
NumC United |
1 - 3 |
BIF UNITED |
Campeonato Brasileiro Série A |
30/04, 19:35 |
Division 3, Grupp 4 |
Fatums Tropper |
3 - 0 |
FC Skodhold |
Division 3, Grupp 1 |
30/04, 19:35 |
Division 4, Grupp 2 |
Kappendrup |
0 - 2 |
The Brahma Bulls |
Division 4, Grupp 3 |
30/04, 19:45 |
Division 5, Grupp 6 |
Chelsea Athletic |
0 - 2 |
Vejlencia |
Division 2, Grupp 1 |
30/04, 19:45 |
Division 5, Grupp 15 |
Fcbarcalegen |
0 - 3 |
Fc Tanganyika |
Division 4, Grupp 3 |
30/04, 19:55 |
Division 4, Grupp 7 |
Urban Crew Joey |
0 - 4 |
SCHMIDTPIND FC |
Campeonato Brasileiro Série A |
30/04, 20:00 |
Division 3, Grupp 3 |
Flappy Bird FC |
4 - 0 |
Troppo FC |
Division 3, Grupp 3 |
30/04, 20:10 |
Division 4, Grupp 1 |
Gooners |
0 - 6 |
AC Cobras |
Division 3, Grupp 2 |