Division 6, Grupp 16

Matcher

Välj datum:
Tidpunkt Hemmalag   Bortalag
Mån, 6 Apr 2020 00:50:00 +0200 FC Ringmuskel Youth squad 0 - 0 Topkaya
Mån, 6 Apr 2020 02:05:00 +0200 Öksüzler Mahallesi 1 - 2 Terbizek Spor
Mån, 6 Apr 2020 02:15:00 +0200 Kuruyerspor 1 - 1 Yaylaoba
Mån, 6 Apr 2020 06:25:00 +0200 Güney Köyü 4 - 0 Kuruyerspor
Mån, 6 Apr 2020 07:35:00 +0200 Topkaya Upptakt Terbizek Spor
Mån, 6 Apr 2020 07:55:00 +0200 Pervana Upptakt Kuruyerspor
Mån, 6 Apr 2020 08:25:00 +0200 Kuruyerspor Upptakt Kuzca
Mån, 6 Apr 2020 08:45:00 +0200 Demircimüezzin Spor Upptakt Pervana
Mån, 6 Apr 2020 09:05:00 +0200 Düstürlüspor Upptakt FC Ringmuskel Youth squad
Mån, 6 Apr 2020 09:25:00 +0200 Yaylaoba Upptakt Büyükveren
Mån, 6 Apr 2020 10:25:00 +0200 Saraylar Spor Upptakt Düstürlüspor
Mån, 6 Apr 2020 10:50:00 +0200 Hormusun Spor Upptakt Bucakköy Spor
Mån, 6 Apr 2020 11:25:00 +0200 Güney Köyü Upptakt Odan
Mån, 6 Apr 2020 12:10:00 +0200 Pervana Upptakt Bucakköy Spor
Mån, 6 Apr 2020 12:25:00 +0200 FC Ringmuskel Youth squad Upptakt Öksüzler Mahallesi
Mån, 6 Apr 2020 12:40:00 +0200 Düstürlüspor Upptakt Terbizek Spor
Mån, 6 Apr 2020 13:05:00 +0200 Yaylaoba Upptakt Demircimüezzin Spor
Mån, 6 Apr 2020 13:35:00 +0200 Büyükveren Upptakt Hormusun Spor
Mån, 6 Apr 2020 14:00:00 +0200 Güney Köyü Upptakt FC Ringmuskel Youth squad
Mån, 6 Apr 2020 16:10:00 +0200 Topkaya Upptakt Öksüzler Mahallesi
Mån, 6 Apr 2020 17:10:00 +0200 Hormusun Spor Upptakt Düstürlüspor
Mån, 6 Apr 2020 17:35:00 +0200 Terbizek Spor Upptakt FC Ringmuskel Youth squad
Mån, 6 Apr 2020 18:00:00 +0200 Terbizek Spor Upptakt Odan
Mån, 6 Apr 2020 18:00:00 +0200 Yaylaoba Upptakt Öksüzler Mahallesi
Mån, 6 Apr 2020 18:40:00 +0200 Saraylar Spor Upptakt Hormusun Spor
Mån, 6 Apr 2020 19:00:00 +0200 Bucakköy Spor Upptakt Saraylar Spor
Mån, 6 Apr 2020 19:35:00 +0200 Büyükveren Upptakt Pervana
Mån, 6 Apr 2020 20:20:00 +0200 Kuzca Upptakt Saraylar Spor
Mån, 6 Apr 2020 21:10:00 +0200 Odan Upptakt Yaylaoba
Mån, 6 Apr 2020 21:20:00 +0200 Demircimüezzin Spor Upptakt Güney Köyü
Mån, 6 Apr 2020 21:30:00 +0200 Pervana Upptakt Odan
Mån, 6 Apr 2020 21:55:00 +0200 Öksüzler Mahallesi Upptakt Güney Köyü
Mån, 6 Apr 2020 22:05:00 +0200 Topkaya Upptakt Demircimüezzin Spor
Mån, 6 Apr 2020 22:25:00 +0200 Bucakköy Spor Upptakt Kuzca
Mån, 6 Apr 2020 22:55:00 +0200 Odan Upptakt Topkaya
Mån, 6 Apr 2020 23:40:00 +0200 Kuzca Upptakt Büyükveren