Dinamo Rosyth

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
3 - 1 V Grimme svin 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 04:15
0 - 2 V Fcmortensen 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 12:50
1 - 1 U Sankt Jekola 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 19:10
4 - 1 V Golazas 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 19:25
0 - 2 V Øbbes drenge Scottish Cup, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 12/11, 12:30
0 - 0 U FCK LANG 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 14:55
0 - 0 U Team Tyson fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 18:40
2 - 1 V Ølstykkes Stolthed 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 20:15
1 - 0 V Welling United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 12/11, 20:25
0 - 2 V Arsenal fc wannaebes 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 20:55
1 - 0 T The Academy 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 12/11, 23:15
1 - 1 U Flick the Bean 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 07:45
1 - 1 U AFC Up the Hill 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 09:50
2 - 0 V Fc grisini Scottish Cup, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 12:35
3 - 0 V Zlatans Håndlangere 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:30
2 - 1 V Philler FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:40
1 - 1 U Grimme svin 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:40
2 - 1 V Sørensens boldmongoler 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 01:45
2 - 1 V Arsenal fc wannaebes 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 04:15
Optakt » - Ølstykkes Stolthed 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 11:30
Optakt » - The New Champion Scottish Cup, Runde 4 Cupkamp Udebanekamp I dag, 18:40
Optakt » - Sankt Jekola 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 00:30
Optakt » - Sørensens boldmongoler 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 05:45
Optakt » - AFC Up the Hill 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 06:35
Optakt » - Fcmortensen 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 08:05
Optakt » - Golazas 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 13:45
Optakt » - Zlatans Håndlangere 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 23:25
Optakt » - Flick the Bean 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/11, 05:50
Optakt » - The Academy 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/11, 16:25
Optakt » - Philler FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 16/11, 18:35
Optakt » - FC freddybif Venskabskamp Venskabskamp Udebanekamp 17/11, 04:25
Optakt » - Team Tyson fc 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/11, 07:45
Optakt » - FCK LANG 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/11, 09:35
Optakt » - Welling United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 17/11, 11:40