Nørholm BK

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 0 T BAAB 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 04:20
1 - 0 T Brøndby IF Masterclas 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 05:40
1 - 2 T FC Tanks 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 09:25
2 - 2 U FC Biersted 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 18:35
0 - 2 V San Antonio 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/09, 22:30
1 - 1 U Brøndby Sportsklub 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/09, 23:45
1 - 2 T nakkers bold union 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/09, 09:55
0 - 1 T NY Rangers 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 22/09, 15:10
3 - 0 T FC Nødebo 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 22/09, 15:20
0 - 2 V Atletico Herning Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 22/09, 18:10
2 - 0 V FC LIMOMTI Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Hjemmebanekamp 23/09, 12:15
0 - 4 T Punch Dreamteam 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/09, 14:30
3 - 0 T FC Boldfod 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/09, 15:35
3 - 1 T Den tunge støvle 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 23/09, 18:15
0 - 1 T FC Søvænget 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 23/09, 18:30
1 - 2 V FC Biersted 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/09, 06:50
0 - 1 V ØIF Elite 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/09, 09:55
1 - 1 U San Antonio 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/09, 12:20
1 - 2 T FC LIMOMTI 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/09, 16:00
2 - 1 T nakkers bold union 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/09, 17:55
1 - 0 V FC MORTDRIKKERUD Landspokalturneringen, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 24/09, 20:20
1 - 1 U BAAB 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/09, 22:15
1 - 1 U FC LIMOMTI 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/09, 14:25
1 - 0 V ØIF Elite Landspokalturneringen, Runde 5 Cupkamp Hjemmebanekamp 25/09, 16:15
0 - 0 U Brøndby IF Masterclas 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/09, 17:50
4 - 0 T FC Tanks 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/09, 19:55
3 - 0 T FC Søvænget 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 00:20
1 - 1 U FC Boldfod 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 04:45
1 - 1 U ØIF Elite 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 07:40
2 - 1 V Den tunge støvle 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:50
2 - 0 T FC Barcelona Club Landspokalturneringen, Runde 6 Cupkamp Udebanekamp I går, 12:20
0 - 0 U Punch Dreamteam 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 20:40
3 - 0 T NY Rangers 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 23:55
3 - 0 T Brøndby Sportsklub 2. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 08:30
Optakt » - FC Nødebo 2. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 10:45