Nørholm BK

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 1 U Elmegården if 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 00:45
1 - 2 V ZumZum IF 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 07:40
2 - 1 V GG Knoldesparkerne 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 11/11, 10:25
0 - 1 V Fc Vester Åby 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 10:50
0 - 0 U Karlas Kabale 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 11/11, 13:05
0 - 3 V Noob Team Landspokalturneringen, Runde 1 Cupkamp Udebanekamp 11/11, 17:55
3 - 0 T Arsenal young team FC Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp I går, 12:40
3 - 0 V Esbjerg United fish 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 17:10
1 - 2 V AC Ulvene 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I går, 18:40
2 - 1 T FC Loromits 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:25
2 - 0 V Team Dar 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:30
0 - 1 T Nexø Boldklub 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 05:25
1 - 0 V Hala Real Madrid 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 07:45
0 - 3 V Trickle IF 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I dag, 07:55
2 - 3 V Nordenfjords 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:20
Optakt » - Team Bholmes 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 22:25
Optakt » - Karlas Kabale 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 14/11, 07:20
Optakt » - Real Madrid CFF 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 14/11, 12:00
Optakt » - Team Dar 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 14/11, 18:15
Optakt » - Elmegården if 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 14/11, 22:05
Optakt » - ZumZum IF 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 07:55
Optakt » - Nexø Boldklub 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 09:50
Optakt » - Real Madrid CFF 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 10:35
Optakt » - GG Knoldesparkerne 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 15/11, 13:40
Optakt » - Fc Vester Åby 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 15/11, 15:50
Optakt » - Trickle IF 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/11, 00:20
Optakt » - Team Bholmes 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 16/11, 11:45
Optakt » - Hala Real Madrid 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 16/11, 13:55
Optakt » - Nordenfjords 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 16/11, 22:05
Optakt » - AC Ulvene 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/11, 07:20
Optakt » - Esbjerg United fish 4. division, pulje 8 Ligakamp Udebanekamp 17/11, 08:55
Optakt » - FC Loromits 4. division, pulje 8 Ligakamp Hjemmebanekamp 17/11, 11:45