Snejbjerg Tigers
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
2 - 0 | V | nooges fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 13:35 |
1 - 0 | V | School of Excellence | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 14:40 |
1 - 2 | V | Kentrell Creek | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 20:55 |
0 - 0 | U | AS Fox Project | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 06/05, 22:40 |
2 - 1 | T | White Swan Masters | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 06/05, 23:00 |
1 - 0 | T | Agerskov ZX | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 01:35 |
2 - 0 | T | Chron FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 07:30 |
0 - 1 | T | the wires fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 07/05, 08:45 |
1 - 2 | V | Liverpool Patrick | US Open Cup, Runde 2 | Cupkamp | Udebanekamp | 07/05, 18:40 |
2 - 1 | T | Catweazle | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 07/05, 22:20 |
1 - 1 | U | KZR LEGION FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 00:30 |
1 - 0 | T | Månk IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 08/05, 01:15 |
1 - 2 | T | Tøsepigen | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 02:35 |
Optakt » | - | FC Züri | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 09:20 |
Optakt » | - | Kom nu Dennis | US Open Cup, Runde 3 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 08/05, 15:10 |
Optakt » | - | de ville piger slot | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 00:35 |
Optakt » | - | Kentrell Creek | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 07:25 |
Optakt » | - | Sporting Quito | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 08:15 |
Optakt » | - | nooges fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 09/05, 10:40 |
Optakt » | - | Catweazle | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 09/05, 16:40 |
Optakt » | - | Sporting Quito | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 00:45 |
Optakt » | - | School of Excellence | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 02:10 |
Optakt » | - | AS Fox Project | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 10/05, 07:45 |
Optakt » | - | White Swan Masters | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 10/05, 12:30 |
Optakt » | - | de ville piger slot | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 01:25 |
Optakt » | - | Tøsepigen | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 08:40 |
Optakt » | - | Månk IF | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 10:25 |
Optakt » | - | KZR LEGION FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 11/05, 13:55 |
Optakt » | - | FC Züri | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 11/05, 18:10 |
Optakt » | - | the wires fc | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Udebanekamp | 12/05, 07:20 |
Optakt » | - | Agerskov ZX | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 10:05 |
Optakt » | - | Chron FC | 2. division, pulje 2 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 12/05, 11:55 |