Oldyer

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
1 - 0 V Kyoto Okami FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 06:25
1 - 0 T brøndby heros 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 09:45
0 - 0 U fc tikai 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/06, 13:05
1 - 1 U Snedsted United 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 20:25
3 - 3 U VFC VB 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 29/06, 21:30
2 - 0 V Danish Lions 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 05:45
0 - 1 V deuheldigehelte 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 10:50
5 - 0 V FC Rønninge Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 30/06, 12:15
0 - 3 V Magic Football Club 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 30/06, 13:35
0 - 1 T Stolte Odense 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/06, 17:25
1 - 2 V Møberg 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 07:10
2 - 0 V FC Ottos Dancehall 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 08:20
0 - 4 V Vejgaard Hotspurs Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp 01/07, 12:15
2 - 1 V FC Boldfod 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 14:10
0 - 0 U Arsenal young team FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 01/07, 15:20
4 - 1 V FC Brunello 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/07, 19:50
1 - 0 V brøndby heros 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 03:20
1 - 1 U Snedsted United 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/07, 05:00
2 - 1 T Stolte Odense 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 08:05
1 - 2 V Cabrini 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 02/07, 14:40
3 - 0 V Sønderjyske FC Landspokalturneringen, Runde 4 Cupkamp Hjemmebanekamp 02/07, 17:40
2 - 0 V VFC VB 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/07, 08:45
3 - 0 V Cabrini 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/07, 11:25
1 - 0 T Kyoto Okami FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 03/07, 16:00
1 - 0 T FC Ottos Dancehall 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 03/07, 17:30
5 - 0 V FC huusom Landspokalturneringen, Runde 5 Cupkamp Hjemmebanekamp 03/07, 18:50
0 - 1 V fc tikai 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp 03/07, 20:15
1 - 1 U Arsenal young team FC 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/07, 23:05
0 - 1 V Team JH Landspokalturneringen, Runde 6 Cupkamp Udebanekamp I går, 11:30
2 - 1 T FC Boldfod 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:15
0 - 2 V FC Brunello 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I går, 15:40
2 - 0 V Møberg 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 18:20
0 - 1 V Team alpe Landspokalturneringen, Kvartfinale Cupkamp Udebanekamp I går, 20:25
5 - 1 V deuheldigehelte 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 22:20
1 - 1 U Danish Lions 2. division, pulje 1 Ligakamp Udebanekamp I dag, 00:50
Optakt » - Magic Football Club 2. division, pulje 1 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 09:20
Optakt » - Kyoto Okami FC Landspokalturneringen, Semifinale Cupkamp Udebanekamp I dag, 10:30