Stougaard Allstars

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
Optakt » - Lyngby HK 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 28/09, 04:20
Optakt » - Gamba Kibe Osaka 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 28/09, 07:35
Optakt » - Gødvad F C 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/09, 08:30
Optakt » - AC Groth 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/09, 11:25
Optakt » - Nodejs 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/09, 23:25
Optakt » - Youwantsum 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/09, 05:55
Optakt » - Mr Mustache 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/09, 08:50
Optakt » - Garfield 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 29/09, 11:40
Optakt » - Sporting Caestro 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/09, 15:25
Optakt » - NSSQ 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/09, 11:55
Optakt » - team sjov 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/09, 15:30
Optakt » - FC Felix 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/09, 17:35
Optakt » - Jyde drengene 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/09, 20:05
Optakt » - AC Groth 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 01/10, 09:15
Optakt » - Mr Mustache 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/10, 13:15
Optakt » - Sport Foreningen 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 01/10, 15:10
Optakt » - Wild Ferrets 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/10, 19:10
Optakt » - Youwantsum 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 01/10, 21:05
Optakt » - Lyngby HK 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/10, 06:40
Optakt » - Gamba Kibe Osaka 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/10, 13:40
Optakt » - Wild Ferrets 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 02/10, 19:25
Optakt » - Gødvad F C 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 02/10, 19:45
Optakt » - FC Felix 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 02/10, 23:45
Optakt » - Sport Foreningen 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/10, 07:05
Optakt » - NSSQ 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 03/10, 09:20
Optakt » - Jyde drengene 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 03/10, 14:50
Optakt » - team sjov 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 03/10, 15:00
Optakt » - Nodejs 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 04/10, 00:30
Optakt » - Sporting Caestro 3. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 04/10, 06:10
Optakt » - Garfield 3. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 04/10, 08:00