Bendtnerforballondor
Kampprogram
Resultat | Modstander | Turnering | Type | Tidspunkt | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 - 0 | T | Ware Rangers | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 05:25 |
0 - 1 | T | Lille lars | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 07:30 |
2 - 1 | V | Holmesdale Fanatics | Newcomers Challenge, Runde 1 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 14:25 |
1 - 1 | U | Kamikaze Old Boys | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 29/04, 18:35 |
0 - 1 | V | GameMode bros | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 29/04, 23:05 |
1 - 0 | T | Liverpool Patrick | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 00:40 |
0 - 1 | T | Danish Pro Team | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 12:10 |
1 - 0 | T | Yaki Yaki FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 13:50 |
0 - 1 | T | Torpe FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 15:05 |
0 - 3 | T | the wires fc | US Open Cup, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 17:15 |
1 - 0 | T | Touvlo United | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 30/04, 19:25 |
3 - 0 | V | Taoba AC | Newcomers Challenge, Runde 2 | Cupkamp | Hjemmebanekamp | 30/04, 21:45 |
1 - 1 | U | Promoters FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 11:40 |
2 - 1 | V | De lange grise | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 01/05, 12:10 |
0 - 4 | V | Dream Academy | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 12:50 |
4 - 1 | T | Herefordallstarz jnr | Newcomers Challenge, Runde 3 | Cupkamp | Udebanekamp | 01/05, 19:45 |
0 - 0 | U | Vancouver Whitecaps | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 01/05, 22:50 |
1 - 1 | U | Sæsing Dreamteam | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 00:45 |
1 - 2 | V | Lille lars | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 07:10 |
1 - 0 | T | Danish Pro Team | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 02/05, 13:15 |
1 - 0 | V | Touvlo United | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 13:50 |
0 - 1 | T | Babil | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 02/05, 20:40 |
1 - 2 | T | Ware Rangers | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 01:10 |
3 - 1 | V | GameMode bros | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 03/05, 18:30 |
2 - 0 | T | Babil | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 21:00 |
2 - 1 | T | Kamikaze Old Boys | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 03/05, 22:25 |
0 - 3 | T | Vancouver Whitecaps | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 00:25 |
0 - 1 | V | Promoters FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 01:30 |
4 - 0 | V | Dream Academy | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 04/05, 12:20 |
Optakt » | - | De lange grise | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 15:35 |
Optakt » | - | Sæsing Dreamteam | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 04/05, 19:20 |
Optakt » | - | Yaki Yaki FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 05:15 |
Optakt » | - | Torpe FC | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Udebanekamp | 05/05, 09:15 |
Optakt » | - | Liverpool Patrick | 4. division, pulje 1 | Ligakamp | Hjemmebanekamp | 05/05, 13:30 |