Niels Nielsen BK

Kamper

Resultat   Motstander Turnering Type   Tid
1 - 4 W Esbjerg United fish Vennskapskamp Vennskapskamp Bortekamp 09-16, 01:40
2 - 0 L Harambe IF Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-16, 06:20
1 - 1 D Floppers Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-16, 06:35
0 - 1 W AC Tilsted Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-16, 11:40
0 - 1 L United CF Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-16, 17:25
1 - 0 W Stonies United Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-16, 18:40
0 - 1 W FC Flums Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-16, 23:00
0 - 1 L Batum FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I går, 06:20
1 - 1 D Tårnby Dream Team Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I går, 06:40
4 - 1 L Stella Bucharest Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I går, 13:20
1 - 1 D Stop Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp I går, 17:55
1 - 5 W Korsholm IF Svenska Cupen, Runde 2 Turneringskamp Bortekamp I går, 20:00
1 - 0 W Gnuville BK Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp I dag, 00:15
2 - 1 L FC Jetboys Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 07:05
1 - 3 W Fc det ved jeg ik Svenska Cupen, Runde 3 Turneringskamp Bortekamp I dag, 12:25
Forhåndsvisning » - AC Tåsten Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 16:35
Forhåndsvisning » - Team Bagger Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp I dag, 17:30
Forhåndsvisning » - Wuppertaler SV Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-19, 09:45
Forhåndsvisning » - Stop Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp 09-19, 11:00
Forhåndsvisning » - FC Flums Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-19, 12:30
Forhåndsvisning » - Wiarz Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-19, 15:00
Forhåndsvisning » - Harambe IF Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-19, 15:35
Forhåndsvisning » - Floppers Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-19, 19:45
Forhåndsvisning » - Wuppertaler SV Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-19, 23:35
Forhåndsvisning » - Stonies United Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-20, 00:45
Forhåndsvisning » - AC Tilsted Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-20, 18:10
Forhåndsvisning » - United CF Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-20, 21:20
Forhåndsvisning » - Wiarz Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-21, 00:40
Forhåndsvisning » - Gnuville BK Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-21, 09:00
Forhåndsvisning » - FC Jetboys Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-21, 10:00
Forhåndsvisning » - AC Tåsten Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-21, 11:35
Forhåndsvisning » - Team Bagger Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-21, 20:05
Forhåndsvisning » - Stella Bucharest Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Hjemmekamp 09-22, 00:00
Forhåndsvisning » - Tårnby Dream Team Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-22, 00:30
Forhåndsvisning » - CouCou And Flying Fish Vennskapskamp Vennskapskamp Hjemmekamp 09-22, 07:05
Forhåndsvisning » - Batum FC Divisjon 2, Gruppe 2 Liga kamp Bortekamp 09-22, 08:55