LNBK

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 3 V Gussekild 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 01:45
0 - 0 U TDP 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 06:40
2 - 2 U Nuigen 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 11:30
0 - 2 V Faxinice 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 24/02, 12:15
2 - 0 V LIGS B FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/02, 19:35
0 - 1 V Atletico Ferrari 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 00:00
2 - 0 V Ming Wir 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 01:25
0 - 2 V Strubjerg IF 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 09:25
4 - 0 V KL Krak 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/02, 13:05
0 - 4 V Bayern Munich Landspokalturneringen, Runde 2 Cupkamp Udebanekamp 25/02, 15:45
0 - 0 U Kolding idrætsforening 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 25/02, 23:30
2 - 0 T Brændstrup 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I går, 08:35
1 - 0 V FC Grenaa 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 10:20
2 - 0 T Real Madrid CFF Landspokalturneringen, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp I går, 13:50
3 - 0 V Noobslayer FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 16:20
4 - 0 V SC Atletics 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 20:00
1 - 2 V De Sort røde Spejdere 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 06:40
1 - 2 V LIGS B FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 12:40
2 - 0 V Faxinice 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 17:35
Optakt » - KL Krak 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp I dag, 22:10
Optakt » - De Sort røde Spejdere 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 06:05
Optakt » - Nuigen 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 10:15
Optakt » - Gussekild 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 28/02, 14:25
Optakt » - SC Atletics 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 16:20
Optakt » - TDP 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 28/02, 17:40
Optakt » - FC Grenaa 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 08:25
Optakt » - Kolding idrætsforening 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 16:55
Optakt » - Noobslayer FC 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 29/02, 20:10
Optakt » - Brændstrup 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 29/02, 21:25
Optakt » - Ming Wir 4. division, pulje 4 Ligakamp Udebanekamp 01/03, 04:20
Optakt » - Atletico Ferrari 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 09:30
Optakt » - Strubjerg IF 4. division, pulje 4 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/03, 12:40