Badehotellet

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
0 - 1 T Erantis 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 12:55
1 - 1 U Team Football GF II 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 14:40
1 - 0 T Club Sandwich 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 15:35
0 - 1 V Stopsley United 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 18:00
0 - 0 U Cannes Athletic 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/10, 06:40
1 - 0 T Berrys XI 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/10, 07:35
1 - 0 T Real Gualle 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 27/10, 10:50
0 - 3 T nooges fc US Open Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp 27/10, 16:10
1 - 0 V FFSkagen 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/10, 20:40
1 - 0 V CRYSTAL KEEFY 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 27/10, 21:05
1 - 2 T Granners FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 08:30
2 - 1 T C A SAN TELMO 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 13:30
2 - 1 T Ripinpeace 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I går, 13:55
0 - 0 U McFluffers Oldboys 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 15:25
2 - 2 U De munkede 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 00:05
Optakt » - Cannes Athletic 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 17:50
Optakt » - Erantis 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 18:30
Optakt » - Northwest Spartans FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp I dag, 21:10
Optakt » - Real Gualle 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 22:20
Optakt » - Team Football GF II 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/10, 04:25
Optakt » - De munkede 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 30/10, 11:10
Optakt » - Club Sandwich 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/10, 16:35
Optakt » - Stopsley United 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 30/10, 17:30
Optakt » - C A SAN TELMO 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/10, 06:50
Optakt » - McFluffers Oldboys 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 31/10, 07:20
Optakt » - Granners FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 31/10, 08:15
Optakt » - Northwest Spartans FC 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/10, 10:45
Optakt » - Ripinpeace 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 31/10, 20:10
Optakt » - Berrys XI 4. division, pulje 3 Ligakamp Hjemmebanekamp 01/11, 00:20
Optakt » - FFSkagen 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 01/11, 07:35
Optakt » - CRYSTAL KEEFY 4. division, pulje 3 Ligakamp Udebanekamp 01/11, 08:30