Topdollars

Kampprogram

Resultat   Modstander Turnering Type   Tidspunkt
2 - 0 V Kasimpasa SK 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 08:05
1 - 1 U Verte SIPG 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 08:40
0 - 1 T FC Hjernesvag 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 21/10, 10:10
2 - 1 T FC MidtjylIand 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/10, 12:40
0 - 2 V Waarschoot 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 21/10, 15:55
2 - 1 V The Germany 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 04:25
1 - 2 V Korsholm IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 10:30
1 - 1 U Goldstone United FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I går, 15:10
3 - 0 V Prins Valiant US Open Cup, Runde 2 Cupkamp Hjemmebanekamp I går, 17:05
1 - 0 T Powerfade United 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I går, 19:00
0 - 1 V Team Madzolini 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 05:00
Optakt » - Otto Dream Team 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp I dag, 05:30
Optakt » - McVities FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 09:35
Optakt » - FC Jensenkk US Open Cup, Runde 3 Cupkamp Udebanekamp I dag, 11:50
Optakt » - Liverpool FC A 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp I dag, 19:40
Optakt » - Albertslund Ultras 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 09:00
Optakt » - Korsholm IF 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 10:30
Optakt » - Verte SIPG 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 24/10, 11:40
Optakt » - Powhatan Secondary 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 18:20
Optakt » - FC MidtjylIand 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 21:20
Optakt » - Albertslund Ultras 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 24/10, 22:20
Optakt » - Waarschoot 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 25/10, 06:40
Optakt » - Kasimpasa SK 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 13:40
Optakt » - FC Hjernesvag 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 20:30
Optakt » - Powhatan Secondary 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 25/10, 23:50
Optakt » - Otto Dream Team 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 26/10, 05:05
Optakt » - Liverpool FC A 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 05:40
Optakt » - Team Madzolini 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 13:30
Optakt » - McVities FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 21:30
Optakt » - Powerfade United 3. division, pulje 2 Ligakamp Hjemmebanekamp 26/10, 23:55
Optakt » - The Germany 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 27/10, 04:15
Optakt » - Goldstone United FC 3. division, pulje 2 Ligakamp Udebanekamp 27/10, 10:25